Atilla Altay... SEDA'NIN YENİSİ, DEMET AKALIN VE DEMET ŞENER'İN ESKİSİYMİŞ !

Seda Sayan’ın 1 ay önce birlikte olmaya başladığı Diyarbakırlı tekstilci olan yeni sevgilisi Atilla Altay hem Demet Şener’in, hem Demet Akalın’ın EX sevgilisi.

Seda Sayan'ın yeni sevgilisi Atilla Altay ile Çeşme Dalyan’da balık restoranın çıkışında görüntülendi. Samimi poz vermekten kaçınmayan ikili, el ele, sarmaş-dolaş objektiflere gülümsedi. Çünkü Diyarbakırlı işadamı sevgili aslında magazin basınına hiç yabancı biri değil. Seda Sayan’ın 1 ay önce birlikte olmaya başladığı Diyarbakırlı tekstilci olan yeni sevgilisi Atilla Altay hem Demet Şener’in, hem Demet Akalın’ın EX sevgilisi.

İŞTE 29 EKİM 2001 TARİHLİ MAGAZİN HABERİ

İbrahim Kutluay'dan intikam almak için Demet Şener'in ex sevgilisi Atilla Altay'la birlikte olmaya başlayan Demet Akalın, şimdi de sevgilisinin yasaklarıyla karşı karşıya!

İbrahim Kutluay ve Demet Şener'e nispet olsun diye, Demet Şener'in ex sevgilisi işadamı Atilla Altay'la çıkmaya başlayan Demet Akalın bugünlerde oldukça sıkıntılı.

Çünkü Demet, tekstilci sevgilisi Atilla Altay'ın bir dizi ambargosuyla karşılaşmış. Bunlardan biri de "sahne yasağı". Bu ambargo karşısında ne yapacağını şaşıran Akalın, ayrıca sevgilisinin "dekolte ambargosu"na da bir anlam verememiş!


(magazinkolik)