Çocuklarımın masrafı 150 bin dolar
Hakan Ural, Sibel Can’dan olan çocukları için endişe yaşadığını söyledi.Günaydın'dan Başak Çokan'a konuşan Ural'dan ilginç açıklamalar...

Melisa’nın kilo sorunu var, derslerinde başarısız. Engincan ise annesinin, evin erkeği olarak başkasını tercih etmesine isyan ediyor. Öfkesini kontrol edemiyor. İkisinin de psikiyatra gitmeleri lazım...

On yıl geçmiş, bir takım
şeyler yaşanmış, iki tane çocuğumuz olmuş. Aynı yastığa baş koyduk, iyi kötü günlerimiz oldu. Bunların hürmetine insan kalkıp bu ortamda daha aklıbaşında davranır. Yapılan her konuşmaya sabır çekiyorum. Bugüne kadar çocuklarım zarar görmesin diye konuşmadım. İçime attım. Beni çocuklarımın gözü önünde küçük duruma düşürmeye kalkarsa ağzım güzel laf yapar. İki cümle kurarım, kendimi temize çıkarırım. Ama susuyorum. Bu benim çocuklarımın annesi Sibel Can da olsa, asla tolere etmem. O bana nasıl bakarsa benden onu alır. Ben gerçekleri anlatırım. Sonra onu yerle bir ederim, sokağa çıkamaz. Ama çocuklarımın annesi bu insan. Ne yapabilirim ki? Böyle bakmak lazım.

Dört yıl önce anlamıştım. Ama yaptırım bir noktaya kadar. Benim yanımda değiller ki. Sibel’i takdir ettiğim bir konu var. Benim 4 yıldır çocuklarıma onun vereceği imkanları verecek gücüm yok. Onlara en iyisini vermek isterim ama Sibel’in standartlarından her anlamda düşük kalır.
Çocukların alışmış oldukları bir düzen var. Okulları, şöforleri, alışverişleri, tatilleri, yaz okulları... Bunları sağlamam mümkün değil. Bugün o çocukların yıllık maliyetleri 150 bin dolar.


(hurriyet)