Berna Laçin Ratingde Coştu!
Berna Laçin'in Atv'de Sunduğu "Herşey İçin Berna Laçin" Programı Büyük Bir Başarıya İmza Attı.Atv’nin yaz dönemine damgasını vuran Berna Laçin’in sunduğu “Herşey için Berna Laçin” isimli sabah kuşağı programı AB’de 19 share yaparak büyük bir başarıya imza atması iç Yapımlar Grup Müdürü Bekir Hazar’ın yüzünü güldürdü!..

Aynı zamanda Takvim gazetesinde köşe yazarlığı yapan Hazar, bu başarıyı köşesine bakın nasıl taşıdı!..


Berna cızz etti!


Atv’de yayınlanan Berna Laçin’in programı da bu sene yaza damga vuracak programlar arasına dalış yaptı… Reyting listesinde AB grubunda ilk yüzde haftayı 19 share ile kapatarak sekizinci sıraya oturdu.


Uğur Dündar’la Star haber AB grubunda günün en çok share yapan yayınıydı. Berna Laçin’in sabah programı olmasına rağmen AB’de günün en çok share yapan ikinci programına imza atması, dizilerden yarışamalara herkesi sollaması dikkat çekti… Berna ile birlikte çalıştığımız için ben de büyük keyif aldım.


Kendisini arayıp tebrik ettim. Beni dinlemedi bile.. Müthiş havaya girmiş, küçük bir kamera satın alıp nasıl programı için kameramanlık yapacağını anlattı bana iki saat… işi gücü bırakmış, Bodrum’daki yazlığını unutmuş haberciliğe soyunmuş… Cuma günü kendisine gelen sinema filmi teklifini içi cızz ederek reddetmiş. “Yeni programa başladım ikisine de yetişemem” deyip üzülerek kabul etmemiş.


Berna Laçin diyor ki; “Ertesi gün reytinglerimizi görünce rahatladım. Seyirci bu programı tuttu. Çok güzel mekanlarda çekimler yapıyoruz. Bodrum’a tatile gelenler bile arayıp ‘Biz de oraya geleceğiz’ diyor. Yahu zaten buradasınız karşılığını veriyorum”

Son programında Serap Ezgü de konuğuydu. Yakında yeni bir formatla tekrar ekranlara dönüyormuş. O da Bodrum’da yazlık alanlar kervanına katılmış. Evi gezdirdi kameralara, benim içim de cızz etti… Bayıldım. 5 dönüm arazi üzerinde çiçekler, ağaçlar, yeşillikler içinde muhteşem bir malikane… “Acaba Serap bana 5 dönüm arazi içinde şöyle 20 metrekare verse de bir çadır kursam mı” diyesim geldi… Serap kabul etmezse bari
Fatih Erkoç’un Bodrum’da yaşadığı teknesine demir atayım. Belik miço-tayfaya ihtiyacı vardır… Olmazsa Bodrum’da Adnan Şenses veya Melek Baykal’ın muhteşem yazlıklarına demir atarım gece çaktırmadan… ikisinde de bol bol mis gibi kokan zeytin ağaçları var… Tam benim çadıra göre..

Üstelik bahçelerinde domates-bibere kadar herşey var. Aç da kalmayız… Bu arada unutmadan söyleyeyim.


Zeytin ağaçları yazlıklar için çok önemliymiş. Nemi alır,
serin tutarmış…haberler.com