Deniz Seki Kuruçeşme Arena'da Hayranlarıyla Buluşuyor
Deniz Seki, İki Yıl Aradan Sonra Avrupa Yakasında Verdiği İlk Konserde Sevenleriyle Buluştu."Soyadımı Sen yaz'' isimli yeni şarkısını ilk kez Turkcell Kuruçeşme Arena Sahnesi'nde seslendiren Seki, hayranlarını "aramıza yağmur girdi ama, buraya gelen herkese teşekkür ederim, artık aramıza hiçbir şeyin girmesini istemiyorum" dedi.

ŞARKILARI BİRLİKTE SÖYLEDİLER


Türkiye'nin dev müzisyenlerinden oluşan güçlü orkestrasıyla sahne alan
Seki, "Soyadımı Sen Yaz'' şarkısını ilk kez seslendirdi. Seki'nin albüm öncesi sevenlerine hediye ettiği "Soyadımı Sen Yaz'' şarkısı, dijital platformda ve tüm radyolarda çalınacak.

Deniz
Seki, Ezra-Tuba Çetin'in konser için özel olarak tasarladığı bir kostümle sahneye çıktı. Seki, ilk şarkısının hemen ardından sahnede kostümünü değiştirdi. Konser boyunca sanatçıya şarkılara uygun koreografileriyle dansçılar eşlik etti. Sahne görsel tasarımlarının da Ezra-Tuba Çetin imzası taşıdığı konserde Seki, hayranlarına unutulmaz bir görsel Şölen de yaşattı. Konserin finalini 70'lerin şarkıları ve kıyafetleriyle tamamlayan Deniz Seki'yi; bugünden geçmişe doğru giderek bitirdiği konserin sonunda hayranları ayakta alkışladı.

Şarkılar ve sahne şovuyla duygusal bir gece yaşayan Deniz
Seki hayranları, konser boyunca şarkıları onunla birlikte söylediler.

Sanatçıya Adaletsiz
Seçim parçasında piyanoda Ufuk Yıldırım eşlik etti. Konserin ikinci yarısı başlarken sahnede yerini alan "Yarkın Ritim Grubu" Turkcell Kuruçeşme
Arena'yı fıkır fıkır oynattı. Sanatçı konserinde toplam 23 parça seslendirdi.


haberler.com