ÖNCE CANLI YAYINDA EVLENDİ ARDINDAN KIRDA!.. GEÇTİĞİMİZ HAFTA KENDİ PROGRAMINDA NİKAH KIYDIRAN ESRA EROL, ÖNCEKİ AKŞAM DÜZENLENEN KIR DÜĞÜNÜYLE DÜNYA EVİNE GİRDİ!..'Evlen Benimle' adlı programın sunucusu Esra Erol ile uzun süredir birlikte olduğu işadamı Ali Özbir Sapanca Güral Otel 'de önceki akşam gerçekleşen bir kır düğünü ile dünya evine girdi.
Geçtiğimiz hafta 'Evlen Benimle' adlı programdaki canlı yayında nikahlarını kıydıran Erol ve Özbir çifti, gerçekleştirdiklerin düğün töreni ile mutluluklarını dostları ile paylaştı.

Yaklaşık 350 kişinin katıldığı kır düğününe çiftin aile yakınları, yakın dostlarının yanı sıra çok sayıda ünlü isim de katıldı. Havuz başında verilen kokteyl ile başlayan düğün törenin de çiftin aileleri konukları kapıda karşıladı. Kokteylin ardından geçilen düğün töreninde davetlilere barkovizyondan çiftin canlı yayında kıyılan nikah görüntüleri gösterildi.

Barkovizyon gösteriminin sonlarına doğru otelden çıkan çift düğünün
yapıldığı alana gelerek Sezen Aksu 'nun 'Hoş geldin ' adlı şarkısı eşliğinde ilk danslarını yaptı. Davetliler tarafından uzun süre alkışlanan çiftin
hayli heyecanlı olduğu gözlerden kaçmazken elini mikrofonu alan Esra Erol bu özel gecede kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti, çift daha sonra masaları gezerek davetliler ile tek tek sohbet etti. Gecenin ilerleyen saatlerine doğru kesilen düğün pastasının ardından sahneye ünlü şarkıcı Zinet Sali çıktı. Yaklaşık bir saati yakın süreyle sahnede kalan Sali, söylediği şarkıların yanı sıra performansıyla büyük beğeni topladı.


Bu özel gece için Esra Erol gelinliğini Beyaz Butik 'ten tercih ederken, Ali Özbir'in damatlığını ise Vakko imzalıydı. Çift balayı için ilk olarak Çeşme 'ye ardından da Bodrum 'a geçeceklerini belirtti.
(ucankus)