Şahan Gökbakar'la Berrak Tüzünataç işte böyle yakalandı..Fox TV'de yayınlanan magazin programı Bizden Kaçmaz, büyük bir habere imza attı. Programın kameramanı, komedyen Şahan Gökbakar ile oyuncu Berrak Tüzünataç'ı balkonda aşk yaşarlarken yakaladı.

Habere göre Şahan Gökbakar ve Berrak Tüzünataç bütün gün boğazdaki bir teknede eğlenerek geçirdi. Sabaha doğru Tüzünataç'ın Beşiktaş'taki denize nazır evine gelen ikili sabahın ilk ışıklarında güneşin doğuşunu seyretmek için evine terasındaydı.

Berrak Tüzünataç elinde şarap kadehiyle balkonda belirdikten bir kaç saniye sonra yanına gelen Şahan Gökbakar'la öpüşmeye başladı.

Balkon sefasında samimiyet her geçen saniye arttı. Şahan Gökbakar bir ara Berrak Tüzünataç'ı belinden sararak boynundan öptükten sonra Titanic filmindeki o meşhur sahneyi anımsatan oldukça sıcak görüntüler yaşandı.

Nejat İşler'den kısa süre önce ayrılan Berrak Tüzünataç'la son günlerde ismi bir çok güzelle anılan Şahan Gökbakar'ın samimi görüntülerini saniye saniye tespit edildi.

//haber3.com