Bu Şarkı ile Yaşlılık Komplenksimi Yendim
Gönül Yazar 'Mazim Değil'i Yeniden Yorumladı


Bu şarkı ile yaşlılık komplenksimi yendim

Çok kuvvetli bir şarkı


Gökhan Özen
'in eski albümünde yer alan 'Mazim Değil' şarkısını bu kez de Gönül Yazar, yıllar sonra çıkardığı kendi albümünde seslendirdi.

Gönül Yazar, Forower isimli albümünde
Gökhan Özen'in eski albümünde yer alan 'Mazim Değil' şarkısını seslendirdi. Şarkıyı dinler dinlemez çok beğendiğini söyleyen Gönül Yazar, "Çok kuvvetli bir şarkı. Albüm repertuarı yaparken albüme aldığım en son şarkı şarkı oldu.

Şarkıları seçerken baştan beri istediğim tek şey eskiden söylediğim Fikret Şeneş şarkıları gibi sözü ve müziği kuvvetli bir şark olması idi. 'Mazim Değili ilk dinlediğimde çok beğendim ve Gökhan Özenin yorumu çok güzel. Aranjesi yapıldıktan sonra stüdyoda okumaya başladıktan sonra şarkı ya daha çok aşık oldum ve şu an albümde en çok sevdiğim şarkı bu.


Zaten çıktığım bütün televizyon programlarında hep bu şarkıyı seslendirdim. Sözlerine baktığımız zaman yaşlanmış bir insanı anlatıyor ve bunu her kadın sanatçıya okutamazsınız. Ben bu şarkı ile yaşlılık kompleksimi yendim. Gökhan Özene tekrar teşekkür ederim böyle muhteşem bir şarkı yarattığı ve bana da okumam için hediye ettikleri için" diyerek
Gökhan Özen'in müthiş bir şarkı sözü yazarı olduğunu söyledi..


haberler.com