DEFNE SAMYELİ'NE BÜYÜK ŞOK! ATV HANGİ KARARI ALDI?Eren Talu ile çatırdayan evliliklerinin ardından zor günler yaşayan ünlü haber spikeri Defne Samyeli'ye bir şok da Atv'den geldi.


Eren Talu ile çatırdayan evliliklerinin ardından zor günler yaşayan ünlü haber spikeri Defne Samyeli'ye bir şok da Atv'deki programından geldi.


Ayakligazete.com'un haberine göre, "Defne Her Şey Bambaşka" isimli televizyon programıyla ekranlara dönen Defne Samyeli'nin serüveni bu kez kısa sürdü. Hafta içi her gün Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşan Defne Samyeli'nin programı sessiz sedasız yayından kaldırıldı. Programının ansızın bitmesiyle şok yaşayan ünlü haber spikeri 13 yaşındaki kızı Deren ile birlikte yaz kampına katılmak için Amerika'ya gitti.

Samyeli Türk Hava Yolları'na (THY) ait bir uçakla saat 12.10 sıralarında New York'a hareket etti. Basın mensuplarının kendilerini görüntülemesinden rahatsız olan Samyeli, bekleyen gazetecilere görüntü vermemek için golf aracı ile uçağın kapısına gitti. Samyeli'nin uçağı bir saat gecikmeli olarak New York'a hareket etti.

(medyarazzi)