"Kaypaksam Senin Gibi Olayım!"
Cüneyt Özdemir ile İclal Aydın Twitter'da Kavga Etti.Özdemir'in 'kaypak ve korkak' olmakla suçladığı iclal Aydın, 'Kaypaksam senin gibi olayım' yanıtını verdi.

Televizyoncu Cüneyt Özdemir, köşe yazarı iclal Aydın'la dün sanal ortamda tartıştı. iclal Aydın'ın twitter'ı en sık
kullanan isimlerden biri olmasına rağmen siteyi eleştirmesini mantıksız bulan Özdemir, 'Hem Twitter ile yatıp kalkıp hem de burada yazanlara isim vermeden bu kadar hakaret yağdırdığına göre vardır bir bildiğin' sözleriyle tartışma başlattı. Özdemir, 'Madem burada yazan birileri sana bu kadar dokunuyor; isim versene neden korkuyorsun?' diye devam etti. iclal Aydın ise ısrarla isim vermekten kaçındı. Aydın, 'Senden bahsettiğimi düşünüyorsan açıkça söyle al cevabını' şeklinde yazdı.

Cüneyt Özdemir, iclal Aydın'ın eleştirdiği biri olmaktan kaygı duymadığını anlatarak, 'Bu kadar twitter'da takılıp sürekli genelleyerek laf sokuşturuyorsun köşende, çok kaypak geliyor bana' dedi. Ünlü köşe yazarının herkesi şaşırtan cevabı ise bundan sonra geldi. Aydın, 'Kaypak ve korkaksam senin gibi olayım!' şeklinde sert
konuştu.

ikinci sınıf köşe yazarı


Aydın, kendisine 'ikinci sınıf magazin köşe yazarlarından bir farkın olması gerekmiyor mu? diyen Özdemir'e 'iyi geceler şekerim. Sabah yolum var' diyerek cevap verdi.
haberler.com