Angelina'nın İtirafları
Ünlü Oyuncu Angelina Jolie, Nelerden Korkuyor?Her adımı olay olan, her yaptığı tartışılan Angelina Jolie, Vanity Fair dergisine konuştu. Jolie, ailesi ve özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu

'Mr&Mrs Smith' filminin setinde,
Brad Pitt ile başlayan ilişkisini beş yıldır aynı heyecanla sürdüren Angelina Jolie, Vanity Fair dergisine son derece samimi bir röportaj verdi. işte güzel yıldızın ağzından, hayatıyla ilgili detaylar:

ÇOCUKLARLA UYUYORUZ

Brad ve ben, kral boyunun yaklaşık iki katı büyüklükte bir yatağa sahibiz. Ama o yatakta, kendi kendimize keyif yapmaya pek vaktimiz kalmıyor. Çocuklar, akşam teker teker uyumak için yanımıza geliyor. Yakında sadece ailece uyumak için dev bir oda yaptıracağız! Her boş vaktimizi, hep beraber geçiriyoruz, bu çok güzel....

BEN DE KORKUYORUM

Hızlı karar verip, uygularım ama birçok insanın eleştirdiği gibi ben de bazen bu kadar çok çocuğumuz olduğu için korkuyorum. Onların bireysel özelliklerini fark edememekten, onları doğru bir şekilde yetiştirememekten endişe ediyorum. Sürekli seyahat ediyoruz, çocukların iyi eğitim alabilmeleri için, iki özel hoca hep bizimle... Çocuklarımız, çok değerli.

HER HALiYLE SEViYORUM

Brad'in şu an sakallı ve salaş hali çok eleştiriliyor. Ama ben onun her halini seviyorum. Bana çirkin ve itici gelmesinin imkanı yok. Brad, tam geleneksel bir erkek. Heykel yapmasına ve mimarlıkla uğraşmasına bayılıyorum.

iKiMiZ DE iŞi BıRAKACAĞıZ

Bir kaç sene daha Brad ve ben bu işi sürdüreceğiz. Tek hayalim, çocuklarımın doğduğu yerlere gitmek ve onların kültürlerini öğrenmek. Ama emeklilik öncesi Brad ile son bir filmde daha birlikte yer alacağız!

"BiZ BRAD iLE ZATEN EVLiYiZ"

Angelina Jolie, çocukların Brad ile kendisini çok sıkı bir şekilde birbirlerine bağladığını söyleyip, "Biz zaten evli gibiyiz" diye konuştu.


haberler.com