Lale Devri'nden Çok Özel Detaylar


Avşar Film'in Show Tv İçin Çektiği Lale Devri'nde Çekimler Başladı.
Dizinin başrollerinde
Tolgahan Sayışman, Emina Sandal, Hatice Aslan, Serenay Sarıkaya, Gül Onat, Kenan Bal ve Ayten Soykök yer alırken, senaryosunu Şebnem Çıtak, yönetmenliğini ise Doktorlar'ın yönetmeni Merve Girgin üstleniyor.

Ağustos başında fragmanlarını görmeye başlayacağımız,
Show Tv'nin iddialı dizilerinden Lale Devri, çekimlere başladı. Çekimlerin Sarıyer ve Kandilli'de yapıldığı dizideErkek tarafının evi Doğu-Batı sentezi işlenecek. Sarıyer'deki Yalı, kız tarafının evi ise Kandilli'deki yalı. Dizilerde kullanılan yalılar genelde aynıdır. Bu dizide de aynı şey olmuş. Sarıyer'deki yalı daha önce Dudaktan Kalbe'ye ev sahipliği yapmış. Kandilli'deki yalı ise daha önce Gümüş'e ev sahipliği yapmış Abat Yalısı. Yalı, hala Arap ziyaretçilerin istilasına uğrarken, yeni dizinin çekimleri Araplar tarafından Gümüş'ün devamı diye ilgi topluyor.

Dizi, Romeo ve Juliet'in bir benzeri, iki zengin
ailenin birbirleriyle sürtüşmeleri ve arada kalan aşıklar...
Erkek tarafı Kayseri'de kendi imkanlarıyla Yükselen zengin bir aile, kız tarafı ise köklü zengin ama çöküşe doğru giden bir aile.

Lale Devri'nin ilk Bölümünde Gizli Düğün Var!


Birbiriyle uyumsuz iki
ailenin çocukları birbirlerine aşık olur ve gizlice evlenirler, olaylar da bundan sonra gelişir. ilk bölümde Tolgahan Sayışman ve Emina Sandalailelerinden gizlice evleniyorlar.

Hatice Aslan Yine Aşık Kızın Kötü Annesi!


Emina
Sandal'ın annesini canlandıracak Hatice Aslan, köklü bir aile mensubu ama maddi durumları iyiye gitmiyor. Kızını zengin ve köklü bir aileye vermek isteyen Şendil, bolca sorun çıkartan bir karakteri canlandırıyor. Usta Oyuncu, Samanyolu'nda da yine kötü bir anneyi
canlandırıyordu.
Dizinin Müziklerini Soner Sarıkabadayı Hazırlıyor


Son dönemlerde
müzik dünyasında adından çokça söz ettiren Soner Sarıkabadayı, Lale Devri'nin müzikleriniMüzik seçmeleri arasında iddialı olan yapmak için kolları sıvadı. Soner Sarıkabadayı, eğer olursa ilk dizi müziğini de yapmış olacak.haberler.com