Açtı Ağzını Yumdu Gözünü
Önce Uzan'ları ve İbrahim Tatlıses'i Anlattı. Sonra Borçlu Listesini Çıkardı.Erol Köse, Kanaltürk'teki '2. Sayfa'da, Uzan Ailesi'yle yaşadığı yılları anlattı... Erol Köse "Aileye yakın olmak ve onlarla çalışmak enbüyük pişmanlıklarım arasındadır. Onlarla ibrahim Tatlısesaracılığıyla tanıştım. Uçaklarda, jetlerde, yatlarda geziyorduk. Ama korkunç mutsuz ve huzursuzdum. Özel jetlerle gezeceğime evimde oturup kuru ekmek-soğan yeseydim daha iyiymiş. Meğer parayla saadet olmuyormuş. Bunu Uzan Ailesi'nin yanında yaşadıklarım sayesinde iyi anladım. Hakan Uzan ile evli olan Yeşim Salkım bile lüks içinde yaşarken 'Mutsuzum, dayanamayacağım' deyip dolaşıyordu. Ben de 'Kızım lüks içinde yaşıyorsun, saçmalama' diyordum. Meğer kız haklıymış" dedi.

Erol Köse çarpıcı açıklamalarına şöyle devam etti: Bir
gün Cem Uzan beni Halkalı-Star Tv binasındaki odasına çağırdı. Gittim. Bana Hakan Uzan ile yapımcısı olduğumuz 'GORA filminin sendeki 'master-piece'ni ver' dedi. Ben de "Ben sizinle değil, kardeşiniz Hakan ile ortağım. Veremem" deyip odadan çıktım. O sırada Hakan Uzan yurtdışına kaçmıştı. Derken telefonda tehditler almaya başladım. Aradan çok kısa bir süre geçti. Bir gün ofisimesıkıldı. Vurulmamdan sonra bu aileden ayrıldım. Ama iyiki de vurulup ayrılmışım. Yoksa onlar gibi şimdi yurtdışında kaçak yaşıyor olacaktım. Ben onları sadece işadamı kimliğiyle tanımış, ortak olmuştum. Böyle ilişkiler ağı içinde olduklarını nereden bilebilirdim ki? 2003-2007 arasında Uzan AilesiHepsinden
iBO'NUN 7 ARACıNA HACiZ KOYDURDUM
Erol Köse, ayrıca ibrahim Tatlıses'e karşı açtığı 400 bin TL'lik davayı kazandığını açıkladı. Erol Köse "ibrahim Bey'in 7 aracına haciz koydurdum. Kullandığı arabalarınhepsi hacizli" dedi. Erol Köse toplam 2 milyon TL alacaklı olduğu diğer ünlülerin listesini de ilk kez açıkladı.
girerken bacağıma kurşunlar yüzünden 80 ayrı davadan yargılandım. beraat ettim.
Erol Köse, ibrahim Tatlıses'le yaşadığı krizi şu sözlerle anlattı: "ibrahim Bey bana bir gün Ebru
Yaşar'ı getirdi. 'Bu kıza albüm yap' dedi. 'Yeşillenirim' albümünü çıkarttık. Sonra ikisinin arası açıldı. Bunun üzerine ibrahim Tatlıses hem bana hem de Ebru Yaşar'a dava açtı. Davanın konusu kendisinden habersiz albüm yapmamızdı. Ben de sinirlenip ibrahim Bey'e yaptığım kontratı okudum. Bir baktım Tatlıses yaptığımız kontratın süresi bitmeden başka bir şirketten albüm çıkartmış. Ben de ona karşı dava açtım. Dava 2.5 yıl sonra nihayet sonuçlandı. 400 bin TL'lik haciz kararı çıktı. Şu anda ibrahim Bey'in arabalarına evlerine, her şeyine haciz gelmesi gerek. Ama hacze elim gitmiyor. Nasıl yaparım? 'Abi' demişim bir kere. icraya gideceğim, ama kendimi henüz hazır hissetmiyorum." Erol Köse yayın bittikten sonra da '2. Sayfa'ya sanatçılardan alacağı borç listesini çıkarttı.

işte Erol Köse'nin "Bu paraları
ödemezlerse yakında hepsine hacze gideceğim" dediği sanatçılar.

Mahsun Kırmızıgül 330 bin TL
Cem Yılmaz 313 bin TL
Hande Yener 187 bin TL
Gülşen 113 bin TL
Nihat Doğan 120 bin TL
Nez 130 bin TL
Şafak Sezer 100 bin TL
Ozan Güven 51 bin TL
Kutsi 140 bin TL
Atilla Taş 30 bin TL
Bengü 27 bin TL
Ayna 47 bin TL
haberler.com