Ata'mızın İmzasını Dövme Yaptırdı
Levent Kırca Atatürk'ün İmzasını Dövme Yaptırdı.

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde ünlü Barlar Sokağı olarak da bilinen Cumhuriyet Caddesi'ndeki bir dövmecide tiyatro sanatçısı Levent Kırca, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasını, sağ koluna dövme olarak yaptırdı. Bodrumlulara dövmesini gösteren ve sohbet eden Kırca, basın mensuplarını da görünce 12 Eylül'de yapılacak referandum için ''Anayasaya Hayır' mesajı verdi.

Bodrum'un Yalıkavak beldesinde tatilini geçiren ünlü tiyatrocu Levent Kırca, Cumhuriyet Caddesi'ndeki bir dövmecide Atatürk'ün imzasını koluna dövme olarak yaptırdı. Aynı dövmeden kolunda bulunan bir kişi dövmesini gösterince, Kırca, ''Seninki çakma, benimkini kendi çaktı' diyerek espri yaptı. Esprili ve güler yüzlü tavırlarıyla dikkat çeken Kırca, esnaf ve hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Motosiklet ile esnafı ziyaret eden Levent
Kırca, Bodrumlulara 12 Eylül'de yapılacak Referandum için ''Hayır' mesajı verdi. Kırca, yanına toplanan Bodrumlularla birlikte ''Anayasa'ya Hayır' sloganları attı.

Atatürk'e en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerin bugünler olduğunu belirten
Kırca, ''Atatürk, zaten her zaman kalbimde vardı. Şimdi koluma da imzasını dövme olarak yaptırdım. Yakında alnıma bu ismi yazdıracağım. En büyük gururumuz. Bodrum'da tatilde iken bir de mesaj vermek istiyorum. 12 Eylül'de yapılacak referandum da ben 'Hayır' diyeceğim. Hep birlikte 'Anayasaya Hayır' diyeceğiz. Beni sevenler de 'Hayır' desin. İşaretimiz de Atatürk'tür' dedihaberler.com