Bodrum'da Sertab Erener Rüzgarı


Muğla'nın Bodrumİlçesi'ndeki 3 bin yıllık Antik Tiyatro'da konser veren Türk Pop Müziği sanatçısı Sertab Erener
izleyenleri coşturdu. Sahneye dev kanatları olan bir kıyafet ile çıkan Erener'in konseri, yaklaşık iki saat sürdü.
Bodrum'da bu yıl 7'ncisi düzenlenen Yıldız Turkcell Geceleri kapsamında konser veren Sertab Erener'i, aralarında Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi Müdürü Yaşar
Yıldız'ın da bulunduğu yaklaşık bin 500 kişi izledi.
Sahneye 'Rengarenk' adlı şarkısını söyleyerek çıkan Erener, kanatları 20 metre kadar açılan ilginç kırmızı- beyaz kıyafeti ile dikkat çekti. Erener'in hayranları sanatçının kıyafetinin fotoğrafını çekmek için yarıştı.

Erener,
Bodrum'da özellikle Antik Tiyatro'da konser verirken en az izleyiciler kadar etkilendiğini söyledi. Erener, "Bodrum'da, antik tiyatroda ve sizlerle olmak her sanatçıya nasip olmayacak bir duygu bir heyecan. Sizinle birlikte olmak eğlenmek benim içinde çok heyecan verici. Antik tiyatroda verdiğim her konserde ayrı bir heyecan yaşıyorum. Bu güzel Bodrum yaz gecesinde beni yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim" dedi.

Erener konserinde 'Zor kadın', 'Aldırma', 'Every way that I can', 'Rüya', 'Sakin ol', 'Sarıl bana', 'Yanarım' adlı şarkılarını sanatseverlerle birlikte söyledi, dans etti. Erener konser sonunda dakikalarca ayakta alkışlandı.
haberler.com