Demet Akalın iki gündür aralarında aşk söylentileri çıkan esmer bir gençle dolaşırken, Önder Bekensir yakın arkadaşı Selin İmer ile vakit geçiriyor.
Sabah gazetesinin haberine göre; ikili önceki gece ilginç bir olay yaşadı. Akalın, yakın arkadaşı Binnaz Avcı ve bir grup erkek arkadaşıyla gece kulübünde eğlenirken, Önder Bekensir de Akalın'ı kıskandırmak için yakın arkadaşını devreye doktu.
Serdar Bilgili ile aşk yaşayan Selin İmer'le birlikte gece kulübünün önünden defalarca geçen Bekensir, başarılı olamayınca gecenin ilerleyen saatlerinde Akalın'la tek taraflı münakaşaya girdi. Saat 03.00'te Türkbükü'nde Binnaz Avcı, Demet Akalın ve şarkıcının iki gündür aşk yaşadığına dair söylentiler çıkan esmer erkek arkadaşı yürüyüş yaparken, Önder Bekensir yanlarına gidip bağırmaya başladı.

'FOTOĞRAFINIZI ÇEKTİM'

Bekensir'in "Senin erkeklerle fotoğraflarını çektirdim, seni mahkemeye vereceğim" sözlerine aldırış etmeyen Akalın, yoluna devam etti. Bekensir güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle uzaklaştırıldı. İkili hâlâ Türkbükü'nde bulunuyor.


İnternetHaber