BEĞENMİYORUM ÇÜNKÜ...


Magazin dünyasının ünlü isimlerini kusursuz olarak niteleyebilir, hatta imrenebilirsiniz. Ancak onların da beğenmedikleri özellikleri var. Seninle dergisi, ünlüler ve “kusur”larını araştırdı.

Azra Akın: Dişleriyle arası iyi değil


Dünya Güzeli unvanlı Azra Akın, doğal olarak kendisiyle barışık. Ama buna rağmen dişlerini pek beğenmediğini sık sık tekrarlıyor.
Sıla: Bacaklarını beğenmiyor


Sıla, ayna karşısına geçip kendisinde kusur arayanlardan değil, ama bacak konusunda azıcık takıntılı... Hayranları çok beğense de o bacaklarını beğenmiyor.

İclal Aydın: Bacakları çarpıkmış!


İclal Aydın, çocukken bacaklarının çok zayıf ve eğri olduğunu, o yüzden kendisine “çarpık bacaklı” dediklerini söylüyor. Buna kendince bir çözüm bulmuş, kocaman gülümsemesini o yıllarda keşfetmiş. Bacaklarına bakmasınlar diye herkese gülümsemiş.

Kıvanç Tatlıtuğ: Ayaklarını komik buluyor


“Aşk-ı Memnu”da canlandırdığı Behlül karakteriyle pek çok kadının rüyalarını süsleyen Kıvanç Tatlıtuğ, kendi tabiriyle “kocaman” olmalarından dolayı ayaklarını komik buluyormuş.

Fahriye Evcen: Sesini iyi bulmuyor


“Yaprak Dökümü”nün Necla’sı Fahriye Evcen derdi fiziği değil, sesiyle... Berrak olmadığını, çatlak çıktığını söylediği sesini sevmiyor ünlü oyuncu.

Demet Akbağ: Ayakları 40 numara


Yeni neslin ayak numaralarının 40 ve üstü olduğuna bakmayın, eskiden kadın ayakkabıları en fazla 39 numaraya kadardı. İşte o dönemler, 40 numara ayakkabı giyen Demet Akbağ için tam anlamıyla kabusmuş.

Murat Boz: Zayıflığını kompleks yapmış


Murat Boz’un kilolarıyla başı hep dertte olmuş. İlk gençlik yıllarında hiç yakışıklı olmadığını söyleyen Boz, aşırı zayıf olduğu için de bir dönem komplekse girmiş. Kızlardan hiç talep görmediğini söyleyen Boz, artık o kompleksleri aşmış görünüyor.
(hurriyet)