Türk pop müziğinin sevilen seslerinden Demet Akalın, yeniden barıştığı belirtilen boşandığı eşi Önder Bekensir ile Bodrum'da yüzer disko Clup Catamaran'da mutluluk pozları verdi.

Bin 500 kişi kapasiteli Clup Catamaran'da sahne aldığı gecede, hayranları dinledikleri 3 şarkının ardından, Demet Akalın'ın sahneden ayrılması ile şok yaşadılar. Demet Akalın'ı dinlemeye gelen hayranları yüzer diskoyu doldururken, birçok hayranı yer olmadığı için karada kaldı. Oldukça neşeli olduğu gözlenen Demet Akalın, sahneden indikten sonra kabalığın ardından Clup Catamaran'ın botuna binerek ayrıldı. Bota binmeden önce "Konser bu kadar mıydı?" şeklinde sorulan Demet Akalın "Konser değil, partiydi.

Konser değil yani" ifadelerini kullandı.

Demet Akalın'ı konuk olarak ağırladıklarını söyleyen Clup Catamaran işletmesi yetkilisi Dilek Birgen ise "Kendisi gelmek istedi Catamaran'a. Dün de eşi ile barıştı. Birlikte geldiler buraya. Bir çeşit kutlama gibi oldu. Tekrar bir araya gelmelerini kutladılar" dedi.

Demet Akalın'ın sahneden ayrılması ile şaşkına dönen hayranlarından bazıları eğlencelerini noktalarken, geride kalanlar dansçıların gösterilerini izleyip hareketli müzikler eşliğinde eğlencelerine devam ettiler.


ShowTv