Gençleri Geçmek Çok Hoşuna Gitti
'En Güzel Aktris Kim?' Anketinde Üçüncü Olan Gülşen Bubikoğlu, Genç Oyuncuları Geçmenin Keyfini Yaşıyor Sürüyor.
Gülşen Bubikoğlu, Milliyet’in anketinde
Türkan Şoray ve Tuba Büyüküstün’ün ardınan üçüncü olmanın şaşkınlığını yaşıyor. Bubikoğlu, “Uzun dönemde iz bırakmak çok onur verici bir. Üzerine bir de günümüzün iddialı gençleriyle yapılan bir mücadelede, böylesine güzel bir yere sahip olmak çok heyecan verici, inanılmaz mutlu oldum. Bana destek veren sevenlerime çok çok teşekkür ediyorum, bitmeyen sevgileri için” dedi.
Gerçek güzelliğin bozulmayacağına inanan Bubikoğlu, “Konu salt güzellik değildir. Bizi sevenler sinemadaki başarımızı, bir de yıllar yılı bize besledikleri sevgiyi de hesaba katıyorlar” dedi. Bubikoğlu, genç Oyunculara sanat hayatlarında bol şans dilediğini belirterek, “Azim, istikrarlı bir yaşam tarzı, kendini geliştirme, tevazu, yaptığı işte seçicilik gibi tavsiyelerde bulunuyorum” ifadesini kullandı.

“GÜLŞEN ÇOK SEViLMiŞ”

Türk sinemasının duayeni Türker inanoğlu’nun, ilk beşteki üç kadınla hayatı kesişiyor. Türkan Şoray’ı sinemaya kazandıran inanoğlu, ilk evliliğini
Filiz Akın, ikincisini ise Gülşen Bubikoğlu ile yaptı.
inanoğlu’na göre, anketin en çarpıcı sonucu eşi Bubikoğlu’nun 3’üncü olması. “Gülşen, 13 senedir setlere çıkmamasına, basında yer almamasına hatta hiçbir yere röportaj vermemesine rağmen ilk üçte. Bu büyük başarıdır. Demek ki Türk sinema izleyicisi onu çok sevmiş.
Tuba Büyüküstün ve Beren Saat ise, ilerisi için umut vaat ediyor. Ama, başarıları, iyi senaryolarda, iyi yönetmenlerle, güçlü yapımlarda yer almalarına bağlı” dedi.haberler.com