ANTALYA'nın turistik beldesi Beldibi'nde bulunan Rixos Sungate Otel, müşterileri arasında seçtiği kraliçe adaylarıyla güzellik yarışması düzenledi.


Bu yazın 9 kraliçesi, Cumartesi gecesi büyük jüri karşısına çıkacak. Otelde kampa giren güzeller, rüya gibi günler yaşıyor.

Beldibi'nde 7 yıldız statüsünde bulunan Rixos Sungate Otel, 7 Mayıs ile 1 Eylül arasında, oteldeki konukların katıldığı 9 ayrı güzellik yarışması yaptı. Bu yarışmalarda birinci seçilen 9 kraliçe adayının içerisinden en güzelini seçmek için, büyük güzellik yarışması düzenlendi. Profesyonel modellere taş çıkartan Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Ukrayna ve Romanya vatandaşı adaylar, 11 Eylül Cumartesi gecesi otelde yapılacak yarışmada büyük jüri karşısına çıkacak. Güzeller, 50 bin dolar değerindeki tatil paketi için yarışacak.

Yarışmacıları bir hafta öncesi otellerinde kampa aldıklarını belirten Genel Müdür Cem Uzan, “Burada profesyonel mankenlerden eğitim aldılar. Tatil yaptılar. Bugün ise motivasyon günü yaptık. Yat turuna çıktılar, jakuzide keyif yaparak bol bol fotoğraf çektirdiler” dedi.

Yarışmaya Rusya’dan katılan Maria Rozina final kampına eşi ile birlikte geldi. Duru güzelliği ile dikkat çeken Rozina, kamptan arta kalan zamanlarını havuza girerek değerlendiriyor.

Kazakistan’dan katılan Olga Titova, iki çocuk annesi olduğunu söyledi. Çocuklarını eşiyle birlikte ülkesinde bıraktığını belirten Titova, yarışmayı kazanır kazanmaz ailesini Antalya’ya çağıracağını belirtti.

UĞURU DAVUT YILDIZI

Eşi ile birlikte Haziran ayında otelde tatil yapan Özbekistan vatandaşı 20 yaşındaki Tsvetaeva Zlata Germanovna, boynundaki Yahudilerin simgesi ‘Davut Yıldızı’ kolyesinin kendisine uğur getirdiğini söyledi. Germanovna, “Haziran ayında ilk elemelere katıldığı zaman eşim bu kolyeyi hediye etmişti. Uğuruna, ilk yarışmada birinci geldikten sonra inanmaya başladım” dedi. Kamp süresince kolyesini bir dakika bile boynundan çıkartmayacağını vurgulayan kraliçe adayı, birinci olmak istediğini kaydetti.

‘İLK SEVGİLİM TÜRK’TÜ’
İlk kez 2007 yılında tatil için Türkiye’ye gelen Ukraynalı 19 yaşındaki Nastya Panasuk, ilk sevgilisinin bir Türk olduğunu söyledi. Ailesi ile birlikte Kaş’ta tatil yaptıkları sırada Kenan isimli bir gence aşık olduğunu belirten Panasuk, “Kaldığımız otelde çalışan birisiydi. 10 gün çok güzel zaman geçirdim. Tatilimiz bitip ülkeme geri dönünce bir daha görüşemedik. Çocukluk aşkımdı” diye konuştu. Yarışmada derece alıp 50 bin dolarlık tatil hediyesini kazanmayı çok istediğini vurgulayan Panasuk, “Hayalim Ukrayna’daki arkadaşlarımı da yanıma alarak Türkiye'de bir hafta tatil yapmak" dedi.

hürriyet