Karikatürlü düğünKarikakürist Erdil Yaşaroğlu uzun süredir birlikte olduğu eski manken Begüm Kütük’le hayatını birliştirdi.

Önceki akşam Kuruçeşme Suada’da gerçekleştirilen düğün töreninde çiftin nikah şahitliğini Cem Yılmaz, Arzum Onan ve Hande Kazanova yaptı. Düğünde, Begüm Kütük ile kendini karikatürize eden kareleri dağıtan Yaşaroğlu, törene elindeki ışın kılıcı ile katıldı. SuAda’nın girişinde üç metre genişliğinde bir panoya davetliler gelin ve damat için karikatür çizdi. Gelin ve damat “Star Wars” filminin müziği salona giriş yaptı. Düğüne, Arzum Onan-Mehmet Aslantuğ, Hande Kazanova, Cemal Hünal-Lale Cangal, Okan Bayülgen-Şirin Ediger, Cem Yılmaz, Teoman, Elif Dağdeviren, Alper Kul-Lara Sayılgan, Erkan Özerman, Mine Tu**** Mirgün Cabas, Ömer Özgüner, Fuat Akdağ, Selçuk Erdem, Metin Üstündağ, Bahadır Baruter, Serkan Altuniğne, Kaan Sezyum, Cem Dinlenmiş ve Dilara Endican gibi sanat, basın ve karikatür dünyasının önemli isimleri katıldı.
Cem Yılmaz’ın nikah sırasındaki “Durun siz kardeşsiniz” sözü geceye damgasını vurdu. Bu espri tüm davetlileri kahkaha krizine soktu.

(hürriyet)