Güzeller Moral Depoladı
Turizm Güzeli Yarışması´na Hazırlanan 20 Ülkenin Güzelleri, Cennet Gökova Koyları´nda Tekne Turu Yapıp, Moral Depoladı.MUĞLA´nın Bodrumİlçesi´nde, 27 Eylül gecesi Catamaran Marine yüzer diskoda düzenlenecek Uluslararası Turizm Güzeli Yarışması´na hazırlanan 20 ülkenin güzelleri, cennet Gökova Koyları´nda tekne turu yapıp, moral depoladı. Güzeller, Orak Adası´nda Türk bayrağı açıp, barış ve dostluk mesajları verdi.

Dünyaca ünlü turizm seyahat şirketi Jolly Tur tarafından organize edilen Güzellik yarışmasına sayılı günler kala güzeller tekne turuyla, stres attı.
Bodrum Limanı´ndan kalkan 30 metrelik 'Yaralı Ceylan' adlı gulet yatla Gökova Körfezi´ne açılan yaşları 20 ile 25 arasında değişen güzeller, Karaada, Orak Adası ve Akvaryum Koyu´nda denize girip, güneşlenmenin tadını çıkardı. Rusya, Almanya, Polonya, Ukrayna, Moldova, Sırbistan, Ermenistan´ın da aralarında bulunduğu 20 ülkeden gelen güzeller, yeşille mavinin buluştuğu koylarda birbirinden seksi pozlar verdi. Teknede bol bol dans eden güzelleri, etraftaki yatlar ile günübirlik teknelerle mavi yolculuğa çıkan turistlerinde ilgiyle izledi. Güzeller, Orak Adası´nda Türk bayrağı açıp, barış ve dostluk mesajları
verdi.
Yarışmanın favorileri arasında gösterilen, 20 yaşındaki, bilgisayar mühendisliği bölümü öğrencisi
Tatar güzel Dilyara Ziganshina, cennet koylara hayran kaldığını belirterek, ''Yarışmanın ardından bir hafta daha Bodrum´da kalacağım. Tarihi yerleri de gezip yöre hakkında bilgi toplayacağım. Tatil için burası gerçek bir cennet' dedi.

Turizm sezonuna hareketlilik getirmek amacıyla böyle bir yarışma düzenlediklerini belirten Jolly Tur Ege Bölge Müdürü
Göksel Kutlu, ''Modeller aynı zamanda Bodrum'un gönüllü turizm elçileri olacak. Ülkelerine döndüklerinde Bodrum'un cennet koylarını ve tarihi yerlerini anlatacaklar. Turizme katkı sağladığımızı düşünüyorum' diye konuştu.


haberler.com