Onu hapse attıracağım


Seren Serengil, 2006 yılındaki hamileliğinin sahte olduğunu iddia eden Musa Aytun’a ateş püskürdü: “İki gün sonra mahkememiz var, köşeye sıkıştı. Ne yalan söyleyeceğini bilemiyor. Yarın çıkıp ‘Seren’i yatakta başka bir adamla yakaladım’ diye açıklama da yapar.”


Olaylı bir şekilde ayrılan ve boşanma davaları devam eden Musa Aytun’la Seren Serengil’in söz düellosu devam ediyor. Son olarak Aytun, Serengil’in 2006’daki hamileliğinin sahte olduğunu öne sürdü. Aytun’un iddiasına göre “9 aylık bebeğimi, doğuma iki hafta kala ‘kordon dolanması’ nedeniyle kaybettim” diyen Serengil yalan söyledi, hamilelik fotoğrafları da photoshop’luydu. Seren Serengil, boşanmak üzere olduğu eşinin bu açıklamalarına ateş püskürdü. Aytun’un yalan söylediğini söyleyen Serengil, sert konuştu:

Rapor, Beşiktaş Tabipliği’nde

“Musa hırsızlık yaptı. Annemin kredi
kartlarıyla kumar oynadı, mücevherlerini de çalıp Kadıköy’deki bir kuyumcuda bozdurdu. Mahkemeye yaptığı hırsızlıkla ilgili belgeleri sunduk. İki gün sonra mahkememiz var, bu yüzden köşeye sıkıştı. Ne yapacağını, ne yalan söyleyeceğini bilemiyor şimdi. Hamile olmadığımı söylüyor ama Roma’ya giderken sağlık kontrolü yaptırmış, hamile olduğuma dair rapor almıştım. Bu rapor, Sağlık Bakanlığı’na bağlı Beşiktaş Tabipliği’nde kayıtlı. Bu insan yarın çıkıp ‘Seren’i yatakta başka bir adamla yakaladım’ diye açıklama da yapar. Onu eş olarak kabul etmişim ya, bana da çok yazık. Çalıştığı inşaat şirketinde müşteriden aldığı kaporayla kumar oynadı, onun parasını da bana ödetti. Hatalarını örtmek için iftira ve yalanlar söylemeye başladı. Babası da kumarbazdı zaten. Yalanlarını mahkemede belgeleriyle kanıtladığımda ne yapacak? Hırsızlık bir suçtur ve ben onu mahkum ettireceğim. Benim iyi bir yaşantım var, aylık giderim 20 bin lira. Benimle yaşamaya başladığında altına son model araba aldık, kendini başka dünyada görmeye başladı. Ben yine aynı hayatı yaşıyorum ama kendisi yalanlarla boğuşuyor.”

Altındaki dona kadar alacağım

Seren Serengil, Musa Aytun’un “sahte hamilelik” açıklamasının ardından Twitter’daki sayfasına şunları yazdı:

* “Mahkemeye iki gün kala atmış olduğun iftiraları ispatlayacaksın. Sen çok şerefsiz bir adammışsın. Hırsızlığını örtemeyeceksin. Annem haklıymış, sen medyatik olmaya çalışıyorsun. İnşallah ispatlarsın hamile olmadığımı, benim hırsızlığını ispatladığım gibi.”

* “Herhalde bezleri karnımın içine saklamıştım. Bu bezleri yuttum mu? ********* kansız. Hırsızlığını kapatmak için bu kadar küçüldün ya, sen niye ağlıyordun peki iblis. Bu resimleri ben mi çektim, gazeteci arkadaşlarım çekti.”

* “Potansiyel hırsız, kumarbaz, profesyonel yalancı... Yazıklar olsun sana. Hadi karnımı şişirttim, ellerimi yüzümü de mi şişirttim? Bunları ispat edemezsen yandın. Altındaki dona kadar alacağım.”

* “Sen doğmuş çocuğunu inkar ettin, doğmamışını etsen ne olacak zavallı! Sana 500 milyarlık tazminat davası açıyorum. Bu iftiraları atarak yaptığın ahlaksızları kapatamayacaksın.”

* “Herkese gerekli belgeler gönderilecek, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı. Bu zavallı kredi kartı hırsızına bir tane daha dava açıyoruz. İşte şimdi yandı. Ben kiminle evlenmişim, kime çocuk doğurmalara kalkmışım? Çöp poşetine çocuğunu koyduran, kayınvalidesinin kartını çalıp kumar oynayan bir adam! Şimdi de iftira kampanyası!”

* “Annemden özür dilerim böyle bir kansızla evlendiğim için ve hırsızlık yaptığı gün onu koruyup ayrılmadığım için. Nereden seçiyorum ben bunları? Valla müstahak bana bunlar.”

İşte Seren’in belgesi
Seren Serengil, 5 Nisan 2006’da Roma’da evlendi. Evlenirken Roma Konsolosluğu, Sağlık Raporu istedi. Serengil, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen kağıdı da hamileliğinin ispatı olarak gösterdi. 22 Mart 2006’da Sağlık Bakanlığı Beşiktaş Merkez Sağlık Ocağı’ndan verilen ‘Evlilik için sağlık Kağıdı’nda, “Hamile olduğu için mikrofilm çekilememiştir” ibaresi yer alıyor.(hürriyet)