Ata Demirer fena coştu


ÇANAKKALE'nin Bozcaada İlçesi´nde Eyvah Eyvah-2 isimli sinema filminin çekimleri sırasında tanıdığı bir arkadaşının kına gecesine katılan ünlü komedyen Ata Demirer fena coştu.

Şarkılar söyleyen Demirer, masa üstüne çıkarak göbek attı, keman çalıp, klarnet şov yaptı.
Geçtiğimiz yaz Bozcaada'da ve Ezine İlçesi´ne bağlı Geyikli Beldesi´nde çektiği 'Eyvah Eyvah' ile adından söz ettiren Ata Demirer, filmin devamı için yine aynı bölgeyi seçti. Başrollerini ünlü tiyatrocu Demet Akbağ ile paylaştığı ve senaristliğini de yaptığı filmde düğünlerde klarnet çalan bir müzisyeni canlandıran Ata Demirer, `Eyvah Eyvah 2` isimli filmin çekimlerinin devam ettiği Bozcaada'da, bir süre önce katıldığı kına gecesinde unutulmaz anlar yaşattı. Bozcaada'da Kore Restoranları´nın sahibi Hüseyin Durmaz'ın ve Özlem Erol'un dünya evine girişlerinin arifesinde düzenledikleri kına gecesine Demirer'in yanı sıra filmin oyuncuları da katıldı.
Kına gecesinde, filmdeki 'Hüseyin Badem' karakterine bürünen ünlü komedyen, Türk Sanat Müziği sanatçısı Mediha Şen Sancakoğlu ile şarkılar söyledi. Masanın üstünde göbek attı. Eline aldığı klarnetle şov yaparak, çaldığı oyun havalarıyla herkesi coşturdu. Eyvah Eyvah filminin müziği olan 'Bu Fasulya 7,5 Lira' ile kendinden geçen Demirer, son olarak kemanla taksim yaptı. Ünlü komedyen kına gecesine katılanlara unutulmaz anlar yaşattı.(hürriyet)