Hadise'ye girmeyelimSinan Akçıl, önceki gün Engelliler Vakfı’nın Zeytinburnu’ndaki Olivium Outlet Center’da düzenlediği etkinliğe katıldı.

Engelli hayranlarıyla yakından ilgilenen ve imza dağıtan ünlü besteci, “Bu ülkede doğmuş, yetişmiş bir müzisyen olarak, bu tarz sosyal sorumluluk projelerinde yer almamız gerekiyor. Ben de gençlik için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Hazırlayacağım albümde de, sosyal sorumluluk projeleri için mutlaka katkı payı ayıracağım” dedi. Akçıl, “Sevgiliniz Hadise’yle aranızın açık olduğu iddia ediliyor, doğru mu bu?” sorusuna ise “Hadise’ye girmeyelim. Özel hayatımla ilgili konuşmuyorum. Konuştuğum zaman sorun var demektir, konuşmadığım zaman ise sorun yok” yanıtını verdi.
Eurovision’a Hande giderse

Hadise’nin Eurovision Şarkı Yarışması’nda seslendirdiği “Düm Tek Tek”i besteleyen Sinan Akçıl’a, Eurovision adayının kim olduğu da soruldu. Akçıl, “Gelmiş geçmiş en iyi
Eurovision şarkılarından birini ben yaptım. Aday ismi açıklamıyorum ama Hande Yener giderse ve TRT’den de teklif gelirse, şarkı yazmayı kabul ederim” dedi.
(hürriyet)