En şaşkın ördek benimEfe Önbilgin’le evlenmek için doğum gününü seçen Duygu Ekşi, Twitter’daki sayfasına “Dünyanın en şaşkın ördeği bugün benim” yazdı.


DENİZ Akkaya’yla yaşadığı ilişkiyle gündeme gelen ve bu ilişkiden bir de kız çocuk sahibi olan TNT Genel Müdürü Efe Önbilgin, üniversite yıllarından arkadaşı Duygu Ekşi ile evlenme kararı aldı. Çift, nikâh masasına oturmak için de Ekşi’nin doğum günü olan 3 Kasım’ı seçti. Düğüne yalnızca yakınlarını davet eden Ekşi, yaşadığı heyecanı sosyal paylaşım sitesi Twitter’da arkadaşlarıyla paylaştı. Sitedeki sayfasına “En güzel doğum günü mü ki bu gelen?” yazan Ekşi, altına ilginç bir de not düştü: “Dünyanın en şaşkın ördeği bugün benim!”
Efe ile Duygu evlendi
Efe Önbilgin ile Duygu Ekşi’nin nikahı dün akşam Les Ottomans Hotel’de kıyıldı. Çiftin düğününe yaklaşık 150 kişi katıldı. Davetlilerin çoğu deniz yolunu tercih etti. Nikah sırasında gelinin damadın ayağına uzun basması davetlilerin dikkatini çekti. İlk dans sırasında Efe Önbilgin’in geline uzun uzun bakması da alkışlandı.
Allah mutlu etsin
Deniz Akkaya, kızının babası Efe Önbilgin’in evlilik kararıyla ilgili olarak, “Allah mutlu etsin ve mutlulukları daim olsun. Bizim bir çocuğumuz var ve o yüzden gerektiği zamanlarda görüşmelerimiz devam edecek” dedi.

(hürriyet)