İlk kez el ele


Murat Dalkılıç bütün gününü güzel oyuncu Ekin Türkmen'le geçirdi.Arnavutköy'de bir çorbacıda görüntülenen ikili arkadaşlarıklarının güzel gittiğini dile getirdi.

EL ELE YAKALANDILAR
Çok geçmeden arkadaşlarından ayrılan Ekin Türkmen ve Murat Dalkılıç çifti geceye Taksim Asmalımescit'te devam etti. Ayaklıgazete.com'un haberine göre Taksim'de el ele görülen çiftin yeni bir aşka yelken açtıkları ortaya çıktı. Her fırsatta arkadaş olduklarını söylemeleri ancak sürekli birlikte görüntülenmeleri akıllarda soru işaretleri oluştursada ikilinin arkadaş oldukları düşünülüyordu. Dün akşam el ele görülmeleri ise bir süredir aşklarını gizlediklerini ya da iyi giden arkadaşlığın aşka dönüştüğünü ortaya çıkardı.
RATING KURBANI OLDUK
Ünlü oyuncu Ekin Türkmen atv ekranlarında yayınlanan Adanalı dizisinin kötü izlenme oranları aldığı için reyting rekabetine yenik düştüğünü, dizinin ani bir final bölümüyle ekranlara veda ettiğini söyledi. Yeni projelerin hazırlığını da sürdürdüğünü açıklayan Ekin Türkmen gecenin bitiminde de Murat Dalkılıç'la aynı otomobile binerek evinin yolunu tuttu.
(hürriyet)