Hakan'ın gizemli aşkı


Var mısın Yok musun ve Survivor'ın yakışıklı yarışmacısı Hakan Hatipoğlu, nişanlısı Gizem Akın Uğruna DJ sevgilisi Cihan Hatipoğlu'nu terk etmişti. Ünlü DJ, ayrılık sonrası yaşadığı acıyı 'İçimdeki Şarkıyı Susturamazsın' adlı kitabında anlatıyor.

GİZEM'İ TANIDI CİHAN'I UNUTTU
Hakan Hatipoğlu'nun kutusundan eski bir aşk acısı çıktı! Hatipoğlu, Var mısın Yok musun ve Survivor yarışmalarında birlikte yarıştığı ve geçen ay nişanlandığı Gizem Akın'dan önce ünlü radyocu Cihan Hatipoğlu'yla büyük aşk yaşadı. Ünlü radyocuyla ilişkisi evlilik yolunda ilerlerken yarışmada Gizem Akın'la tanışan Hakan Hatipoğlu, aynı soyadı taşıdığı sevgilisiyle yollarını ayırdı.
DÖVMESİ CİHAN'IN C'Sİ
Bileğine Cihan'ın C'sini dövme bile yaptıran Hakan Hatipoğlu, Gizem Akın'layeni bir aşka yelken açıp nişanlanırken radyocu eski sevgilisi çektiği aşk acısını önce internette açtığı blogda yazdıklarıyla dile getirmiş. HT Magazinden Zafer Akbaş'ın haberine göre; Cihan Hatipoğlu, geçen ay çıkan 'İçimdeki Şarkıyı Susturamazsın' adlı kitabında da eski sevgilisine duyduğu aşkı isim vermeden kelimelere dökmüş...


(hürriyet)