İşte stil gecesi


‘Stil sahibi’ isimleri ödüllendiren Elle Style Awards, bu yıl ilk kez Türkiye’de de düzenlendi. Ödüller, Esma Sultan Yalısı’ndaki törene Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat ve Gossip Girl’ün yıldız oyuncusu ve şarkıcı Taylor Momsen de katıldı.

‘Stil sahibi’ isimleri ödüllendiren Elle Style Awards, bu yıl ilk kez Türkiye’de de düzenlendi. Ödüller, Esma Sultan Yalısı’ndaki törene Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat ve Gossip Girl’ün yıldız oyuncusu ve şarkıcı Taylor Momsen de katıldı.

GECENİN ÜNLÜ KONUKLARI- Foto-galeri
13 FARKLI ülkede dağıtılan Elle Style Awards (Elle Stil Ödülleri), bu yıl ilk kez ülkemizde de sahiplerini buldu. Ödül töreni, önceki akşam Esma Sultan Yalısı’nda düzenlendi. Saç bakım markası Schwarzkopf’un sponsorluğunda gerçekleşen törende toplam 17 farklı kategoride ödül dağıtıldı. Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Hande Ataizi, Tuğçe Kazaz, Saba Tümer ve Güzide Duran gibi çok sayıda ünlü ismi bir araya getiren geceye ayrıca Türkiye’ye de Küçük Sırlar diye uyarlanan “Gossip Girl” dizisinin yıldızı 17 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Taylor Momsen, Salvatore Ferragamo’nun kızı Giovanna Gentile Ferragamo, Missoni ailesinden Francesco ve Teresa Missoni, Chanel’in kurucusu ve sahibinin oğlu David Wertheimer da katıldı. İşadamı Rahmi Koç, törede “İşadamı” ödülünü Francesco ve Teresa Missoni’nin elinden aldı. Kıyafetiyle gecenin ilgi odağı olan Ajda Pekkan ise “Moda İkonu” ödülüne layık görüldü.
HOP HOOP N'OLUYOR

Kıvanç Tatlıtuğ, kapıda gazetecilere poz verirken içeri giren bir aracın dizine çarpması üzerine sinirlendi ve kaputa vurarak “Hop hoop n’oluyor” diye bağırdı. Bir an şaşıran ve tepki veren Tatlıtuğ, otomobilin içinde işadamı Rahmi Koç’un olduğunu öğrenince “Dizim acıyınca herkes gibi ben de tepki gösterdim. Ama önemli bir şey yok” dedi. Gecede Tatlıtuğ erkek oyuncu, Koç da işadamı ödülünü aldı.

Moda ikonu Ajda Pekkan

ELLE Style Awards sahiplerini buldu:
* Otel: W İstanbul
* Mekan: Changa
* Fotoğrafçı: Koray Birand
* Genç moda tasarımcısı: Zeynep Tosun
* Tasarımcı: Hakan Yıldırım
* Model: Sedef Avcı
* Erkek müzik starı: Emre Aydın
* Kadın müzik starı: Şebnem Ferah
* Erkek oyuncu: Kıvanç Tatlıtuğ
* Kadın oyuncu: Beren Saat
* İşkadını: Ümit Boyner
* İşadamı: Rahmi Koç
* Moda ikonu: Ajda Pekkan
* Breakthrough Talent: Taylor Momsen
* Outstanding Achievement in Fashion: Christopher Bailey
* Lifetime Achievement in Fashion: Salvatore Ferragamo
* Schwarzkopf özel ödülü: Güzide Duran(hürriyet)