Ayşe bebek 1 yaşında


Deniz Akkaya, bu sabah konuk olduğu 'Ebruli' programında kızı Ayşe'nin bugün 1 yaşına girdiğini söyledi.

Kızı Ayşe'nin oldukça mutlu bir bebeklik geçirdiğini söyleyen Akkaya; "Aslında bebekler bize her şeyin boş olduğunu gösteriyor." dedi.
Oldukça uyumlu bir bebeğe sahip olduğunu söyleyen Deniz Akkaya; "Başka türlü bir bebeğim olsaydı ben de başka türlü bir kişi olabilirdim. Çok şükür sorunsuz bir bebeğim var." dedi.
HER GÜN ŞÜKREDİYORUM
İstisnasız her gün şükrettiğini açıklayan Deniz Akkaya, "Önce Ayşe'nin sağlığı için, sonra da Ayşe'ye bakabilmek adına kendi sağlığım için her gün şükrediyorum. Hayatta olumsuz bir sürü şey oluyor. Ama önemli olan hayata pozitif bakabilmek. Hele ki çocuğu olan kadınların hayata daha pozitif bakmaları gerektiğini düşünüyorum. Çünkü çocuklar annelerini taklit ediyor. Ayşe de istisnasız herşeyimle beni taklit ediyor." dedi.
HAMİLELİĞİM SÜRESİNCE 24 KİLO ALDIM
Doğumunu ABD'de gerçekleştiren Deniz Akkaya, hamileliği süresince 24 kilo aldığını, Türkiye'ye dönüş yaptığı zaman aldığı kiloların hepsini bir anda veremediğini söyledi. Şu ara yurt dışından getirdiği 0-6 yaş arası çocuk kıyafetlerinin satışını yapan Deniz Akkaya, çalışmanın kendisine pozitif enerji verdiğini söyledi.


(hürriyet)