Erkeklere müjde! Gisele geliyor


Dünyanın en çok kazanan modeli Gisele Bündchen, Türkiye'ye gelecek


Erkeklerin rüyasını süsleyen dünyanın en ünlü modeli Gisele Bündchen İstanbul'a geliyor. Günaydın'dan Bülent Cankurt'un köşesinde verdiği bilgiye göre dünyanın en zengin modeli unvanına da sahip olan Brezilyalı model, 5 Nisan'da İstanbul'da olacak ve 6 Nisan'da da Çırağan Sarayı'nda bir markanın lansmanını yapacak.
"Gisele Bündchen'i yakından görmek, erkekler için 'ölmeden yapılacak 100 şey' arasında ilk 10'da yer aldığı için Çırağan Sarayı'nda izdiham yaşanacağından şüphem yok! Sosyetenin erkeklerinin de bu lansmana katılmak için her yolu deneyeceğini tahmin etmek ise zor değil. Hangi Türk erkeği Gisele'i yakından görme şerefine nail olacak bilmiyorum ama ben orada olacağım; Gisele'i ve yaşadıklarımı size ayrıntılarıyla anlatırım!"

EŞİNİ DE GETİRECEK
"Nisan 2007'de Miami'de Gisele'le tanışma şerefine nail olan şanslı erkeklerden biri de bendim! Gisele o dönemde de, İstanbul'un methini çok duyduğunu ve çok merak ettiğini; en kısa zamanda da gelmek istediğini söylemişti. Kısmet 2011'eymiş demek. Gisele, o tarihte 15 aylık olacak oğlu Benjamin'i İstanbul'a getirir mi bilmiyorum ama eşi Tom Brady ile İstanbul'da tatil yapmak istediğini de öğrendim."(habertürk)