"Bizi daha çok beraber göreceksiniz"


Hande Yener'le Sinan Akçıl'la beraber olduğu yönündeki iddialara ne dedi?Hande Yener, adının birlikte anıldığı Sinan Akçıl için, "Albüm için birlikte çalışıyoruz. Daha birçok proje için yan yana geleceğiz. Bu beraberliğin altında başka bir şey aramayın" dedi. Sabah'ın haberine göre Hande Yener ve Sinan Akçıl geçtiğimiz gün Uğur Dündar ile birlikte 'Ormanların delisi, yangınların düşmanıyız' sloganıyla hayata geçen sosyal sorumluluk projesi kapsamında; Çevre ve Orman Müdürlüğü'nün ağaçlandırma sahasında fidan dikti.

"BEN İSTERİM AMA SİNAN İSTEMEZ"
Basın mensuplarının birlikte röportaj isteklerine Yener "Tamam ama Sinan istemez" derken; Akçıl ise gerçekten Yener ile yan yana gelmek istemediğini belirtti. Akçıl ile birliktelik yaşadığı iddia edilen ünlü şarkıcı, bunu yalanlayarak şöyle konuştu: "Aramızda bir şey yok. Bizi Sinan'la bütün projelerde yan yana göreceksiniz. Bunun altında bir şey aramayın. Yazılanlarla ilgili her gün açıklama yaparsam işimi yapamam..."

YORUM YOK
Eski sevgilisi Hadise'ye verdiği şarkıları geri aldığı yönündeki haberlerle ilgili yorum yapmayacağını söyleyen Akçıl ise "Hande Yener'le ilişkiniz var mı?" sorusuna "Bunlarla ilgili konuşmuyoruz" yanıtını verdi. Eurovision'a gitmesi halinde Yener'e şarkı verebileceğini söyleyen Akçıl "İki sene önce yarışmanın politikasını görünce demoralize olmuştum. Böyle bir durumun olmayacağına inanırsam, sonuna kadar destek veririm" dedi.(habertürk)