Magazin dünyası Beyazıt Öztürk'ün, güzel sunucu Tanem Sivar ile yaşadığı aşkla çalkalanıyor. Birbirlerine çok yakıştırılan çift, Türkiye'nin 'Brangelina'sı olma yolunda.

Dokuz yıldır ciddi bir birliktelik yaşamayan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, Acun Ilıcalı'nın sağ kolu Tanem Sivar ile aşk yaşamaya başladı. Gündeme damgasını vuran aşkın kahramanları Tanem Sivar ile Beyazıt Öztürk'ün ilişkisi çiftin ailelerinin ardından Tanem'in patronu Acun Ilıcalı'dan da onay aldı. Ünlü yapımcı-sunucu Acun Ilıcalı, Tanem ile Beyazıt Öztürk'ün ilişkisi hakkında şu yorumları yaptı: 'Her ikisi de pırıl pırıl insanlar. Birlikten kuvvet doğar. Brad Pitt ve Angelina Jolie örneği mesela. Bir araya gelince daha güçlü bir aura oluşturdular. Tanem özel hayatıyla gündeme gelmek istemeyen bir kız. Ben bu konuda çok haklı olduğunu düşünüyorum.'

'TANEM' OLARAK KALMAK İSTİYORUM
Bugüne kadar özel hayatıyla gündeme gelmek istemeyen Tanem Sivar ise ilişkisi hakkında üstü kapalı konuştu: 'Beyaz'ın sevgilisi olarak anılmak istemiyorum. Ben 5 yıldır Acun ile birlikte çalışıyorum ve Tanem olarak bir yere vardım. Evet çok özel bir insan var artık yanımda ama ben de Tanem olarak hayatıma devam etmek istiyorum.'

Hakkında tüm bilinmeyenler
- İnsan kaynakları uzmanı olan annesi ve ABD'de bir şirketi bulunan babası hala orada yaşıyor.
- Sivar'ın ABD'de yaşamayı tercih eden kız kardeşi endüstri mühendisi.
- Sivar, okuldan mezun olunca bir sene ABD Fox TV'de çalıştıktan sonra bir dergide mekan yazıları yazmaya başladı.
- Türkiye'ye dönmeyi kafasına koyan Sivar, 2005 yılında Acun Ilıcalı Prodüksiyon'da çalışmaya başladı. Deneme çekimlerinde başarılı bulunan Sivar, Tuğçe Kazaz'ın yapması planlanan işi başarıyla yürüttü.
- Tanem Sivar'ın facebook'ta adına açılmış sayfalarda 177 bin 428 hayranı bulunuyor.

Tane tane TANEM
- Doğum yeri: Amerika
- Doğum yılı: 12 Temmuz 1980
- Büyüdüğü şehir: Kaliforniya
- Eğitim: San Diego State Üni.
- Burcu: Yengeç
- En sevdiği şehir: İstanbul
- Bedeni: 34
- Favori yemeği: Balık-ekmek, çıtır mantı kızartması
- Favori mekanı: Nişantaşı Den Cafe
- Hobi: Spor, sinema, seyahat

Türkiye'nin yıldızı
1980 doğumlu olan Tanem Sivar, Özel Marmara Koleji'nden mezun olduktan sonra San Diego State Üniversitesi'nden İletişim ve Televizyon-Sinema bölümlerinden mezun oldu. Bir sene Fox TV'de çalıştıktan sonra 2005 yılında Acun Ilıcalı Prodüksiyon'da çalışmaya başladı. Sivar'ın yıldızı Show TV'de yayınlanan 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' programında kulis arkası sunuculuk yaparken patladı. Genç sunucu, sempatikliği ile tüm Türkiye'nin kalbini kazandı.

Kontrahaber..