Aşkları yeniden alevlendi

Tamer Karadağlı ile Deniz Uğur’un 2007’de küllenen aşkları yeniden alevlendi.

Habertürk gazetesinden Esin Övet'in haberine göre, üç yıl aşk yaşadığı Reha Muhtar'dan ikiz çocuk sahibi olan ve geçen ay ayrılan oyuncu Deniz Uğur ile Tamer Karadağlı'nın son günlerde sık sık buluştuğu öğrenildi.
EŞİ ARZU BALKAN'DAN BOŞANDI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "Havuç raydan çıktı" diye eleştirdiği Çocuklar Duymasın'ın Haluk'u Tamer Karadağlı'nın, eski aşkı Deniz Uğur'a döndüğü iddia edildi. Yağmur Zamanı dizisinde birlikte oynarken Uğur'la aşk yaşamaya başlayan Karadağlı, kızı Zeynep'in annesi eşi Arzu Balkan'dan boşanmıştı. Daha sonra sevgilisinden ayrılan ünlü oyuncu, eski eşi Balkan'la yeniden görüşmeye başladı. İkilinin yeniden evleneceği konuşuluyordu.

ÇOCUKLARIN VELAYETİ UĞUR'DA

Deniz Uğur ise Tamer Karadağlı ile ilişkisi sona erdikten sonra gazeteci Reha Muhtar'la aşk yaşamaya başladı. Uğur'un Muhtar'dan ikiz çocukları oldu. İkilinin üç yıllık aşkları geçtiğimiz ay sona erdi, çocukların velayeti ise annede kaldı. Şimdi Tamer Karadağlı ile Deniz Uğur'un yeniden bir arada olduğu söyleniyor. Karadağlı'nın eski aşkı Uğurla sık sık buluştuğu iddia ediliyor.

Deniz Uğur'un avukatından açıklama:
Saygıdeğer Basın Mensuplarına,

Bugün Haber Türk Gazetesinde Esin Övet imzası ile çıkan haber müvekkilimin bana aktardığı bilgiler ışığında tamamen gerçek dışıdır.

Müvekkilim son 3 yıldır Çocuklarının babası Reha Muhtar dışında hiç kimse ile beraber olmamıştır.Gerçekleri yazmak hususundaki yayın anlayışınıza uygun olarak gereğini bilgilerinize rica ederim.

Saygılarımla,
Deniz Uğur Vekili
Av.Ersan Taştekin(hürriyet)