Tuba Büyüküstün'ün 'aşk' oyunu!

'Gönülçelen'de başrolü paylaştığı Cansel Elçin'le sık sık görüntülenen Büyüküstün, dizinin diğer oyuncusu Onur Saylak'la birlikte olduğu iddia edildi. Akşam'dan Abdullah Malkoç'un haberine göre ilişkisini gizlemek için ise Elçin'i kullanıyor.

Gönülçelen' dizisindeki rol arkadaşı Cansel Elçin ile birlikte olduğu konuşulan Tuba Büyüküstün'ün gerçek sevgilisi ortaya çıktı. İddialara göre ünlü oyuncu yine aynı dizide birlikte kamera karşına geçtiği Onur Saylak ile birlikte. Görüntü yönetmeni sevgilisi Sami Saydan'dan ayrıldıktan sonra Saylak ile beraber olmaya başlayan Büyüküstün bu aşkı saklamak için de Beren Saat'in eski sevgilisi Cansel Elçin'in arkadaşlığından yararlanıyor. Üç arkadaş birlikte çıktıkları gece eğlencelerinde basını şaşırtmak için yanlarından Cansel Elçin'i ayırmıyor. Hatta Elçin'le kol kola yürüyen Tuba Büyüküstün böylece dikkatleri Onur Saylak'ın üzerinden çekiyor. Görüntü yönetmeni sevgilisi Sami Saydan'dan birkaç ay önce ayrılan Tuba Büyük-üstün'ün Cansel Elçin için bu aşkı bitirdiği konuşulmuş ama güzel oyuncu defalarca bu haberleri yalanlamıştı.
Nazar değdi, bir haftadır küsler!
TUBA Büyüküstün'ün 'Hasret' karakteriyle ekrana geldiği 'Gönülçelen' dizisinde Onur Saylak, 'Hasret'e aşık olan 'yapımcı Levent' rolünü canlandırıyor. Sık sık kavga ettikleri öğrenilen Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak'ın son bir haftadır tek bir kelime bile etmedikleri ise konuşulanlar arasında...


(hürriyet)