Otomobille Kıvanç Tatlıtuğ’un içinde bulunduğu cipin önünü kesen travestiler yakışıklı oyuncuya tezahürat yaptı..
Ağabeyi Cem, 9 ay önce Harbiye’de travestilerle konuşurken görüntülenen Kıvanç Tatlıtuğ önceki akşam yine Harbiye’de bu kez kendisi travestilerle karşı karşıya geldi. Yakışıklı oyuncunun cipinin önünü kesen travestiler “Sana âşığız” diye bağırdı.

TRAVESTİLER ŞOKE ETTİ
Tatlıtuğ Ailesi’nde ikinci travesti krizi! Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, önceki akşam Gökhan Şükür ve kız arkadaş! arıyla Harbiye'deki Piyasa Bar'a eğlenmeye gitti. Gecenin geç saatlerine kadar barda eğlenen Tatlıuğ, çıkışta karşısında bir grup travestiyi görünce ne yapacağını şaşırdı. Uzun süre kapıda bekleyen yakışıklı oyuncu, Şükür ve kız arkadaşının bulunduğu cipe binmedi.

TERS YOLDAN KAÇMAYA ÇALIŞTI
Travestilerin gitmesini bekleyen Kıvanç Tatlıtuğ, daha sonra cipe binerek ters yoldan gidip onlardan kurtulmaya çalıştı. Ancak karşı yönden gelen travestiler otomobilleriyle Tatlıtuğ'un bulunduğu cipin önünü kesti. Travestiler, "Sana âşığız" diye yakışıklı oyuncuya tezahürat yaptı. Tatlıtuğ'un ağabeyi Cem'in adı, 9 ay önce, travestilerle pazarlık yaptığı iddiasıyla gündeme gelmişti.


Habertürk/MAGAZİN