Demet eski aşkına geri döndü!


Demet Akalın, daha önce iki kez yollarını ayırdığı eski sevgilisi Emir Tamer'le şansını üçüncü kez deniyor!ÖMRÜM SENİN OLSUN!
Önder Bekensir'le ilişkisini bitiren Demet Akalın, rotayı maziye çevirdi. Ünlü popçu, evliliğin eşiğinden döndüğü ve iki kez ayrılıp barıştığı Emir Tamer'le 10 gündür birlikte. Güaydın'ın haberine göre, ünlü popçu, Tamer'e aşkını Twitter'dan şu mesajla ilan etti: "Bir Demet ömrüm senin olsun!"

NİŞANLANIP AYRILMIŞTI
Emir Tamer, daha önce Özge Ulusoy, ardından Başak Özbek'le birlikte olmuştu. Tamer, ilişkileri sırasında evlilik teklifinde bulunduğu Akalın'la nikah masasına oturamayınca da Mina Somer ile nişanlanıp ayrılmıştı

EMİR TAMER'E GERİ DÖNDÜ!
Ünlü popçu Demet Akalın, her ne hikmetse mutluluğu hep ex sevgililerinde arıyor! Altı ay evli kalıp boşandığı, haftasına da nikahsız beraber yaşamaya başladığı Önder Bekensir'le ilişkisini Aralık ayında bitiren Demet Akalın, rotayı yine bir ex'ine; Emir Tamer'e çevirdi! İlk seferinde 1.5 ay, evlilik teklifi alıp reddettiği ikinci seferinde ise yaklaşık üç ay Emir Tamer ile flört eden Demet Akalın, kürkçü dükkanına geri dönmüş! Âşıklar, yaklaşık 10 gün önce üçüncü kez denemeye karar verip flört etmeye başlamış. Akalın'ın, sevgilisi Emir Tamer'in 13 Ocak'taki doğum gününde Twitter'dan attığı "Bir Demet ömrüm senin olsun. Sadece bugün doğan birisi için..." tweet'ine de bakılırsa, mutluluktan ayakları yerden kesilmiş gibi görünüyor!!!

AŞK SÖZCÜKLERİ HAVADA UÇUŞUYOR
Gazeteci Rauf Tamer ile İlkay Tamer'in oğulları Emir Tamer, daha önce Özge Ulusoy ve Başak Özbek beraberlikleriyle magazin gündemine gelmişti. Geçen yıl Şubat ayında Mina Somer ile nişanlanmış ancak Mayıs ayında da nişanı atmıştı. İkinci denemelerinde Akalın'a evlenme teklif eden Tamer, bakalım bu seferkinde de bu isteğini tekrarlayacak mı? "Dünyanın en güzel kadını dedin, seni çok seviyoruuuuuum Allah'ın Emri... Gölgeni üstümden eksik etme" gibi tweet'ler atan Akalın, bence bu kez teklifi geri çevirmez!(habertürk)