2010’un Ağustos ayında nişanlanmışlardı, evlilik yolundaki ilk adım atılmış, sıra ikinci adıma yani ‘mutlu son’a gelmişti..
Milliyet'ten Ali Eyüboğlu'nun haberine göre, Tuzla’daki yazlık evlerinde aile arasında yaptıkları nişan töreninin ardından, nikah tarihini de kararlaştırmışlardı. Nişanın üstünden bir yıl geçmeden, evlenmeyi planlamışlardı. 29 Ocak 2011 Cumartesi günü, ailelerinin ve en yakınlarının hazır bulunacağı törenle dünya evine gireceklerdi.
Türk Sineması’nın unutulmaz oyuncularından Kemal Sunal’ın 27 yaşındaki kızı Ezo Sunal ile nakliyeci nişanlısı Gökhan için geçtiğimiz pazartesi gününe kadar durum böyleydi. Sebebini bilmiyorum, ama şunu biliyorum. Pazartesi günü Ezo Sunal, nişanı attı. Nişanlısı Gökhan’la evlenmekten vazgeçti. Anne Gül Sunal’a da, cumartesi akşamı yapacakları düğüne davet ettiği dostlarını tek tek arayıp, kızının evlenmekten vazgeçtiği için nikahın iptal olduğunu bildirmek düştü.
“Gelin ata binmiş, ‘Ya nasip’ demiş” derler. Ezo Sunal’a da 29 Ocak 2011 tarihinde nikah masasına oturup ‘Ezo gelin’ olmak kısmet değilmiş demek ki!

HT/MAGAZİN