Serdar Ortaç Evleniyor... Haftanın bombası üzücü Defne Joy Foster haberlerinden sonra bu olsa gerek... Dünya işte deriz ya aynen de böyle kimileri genç yaşta göç edip giderken kimileri de yeni bir hayat kuruyor.. Türkiye'nin beste fabrikatörü Serdar Ortaç'tan bahsediyorum. Ünlü popcu her konserinde evlilikten ve aradığı aşkı bulamamaktan dert yakınır dururdu. Serdar uzun zamandan beri beraber olduğu Litvanyalı sevgilisi Asta'ya öyle bir sürpriz yaptı ki sevgililer gününden önce yüzüğü parmağına Kıbrıs'ta Cratos Premium'da takıverdi..

Serdar'a Kıbrıs uğurlu geldi bence. Sevgilisi Asta'yı ilk defa Cratos'ta sahnedeyken tanıştırmıştı annesiyle.. Doğrusunu söylemek gerekirse Asta da yabancı gelin gibi değil Türk örf ve adetlerini sanki biliyormuşcasına anne eli öpmüş, beraber tüm konser boyunca yanyana oturmuştu. O zamanları evlilik düşüncesine ilk adım atılmış gibiydi zaten.. Ortaç yazdan bu yana iyice düşünüp kararını vermiş ki daha fazla geciktirmeden tek taşla evlilik teklifini Cratos'un King suitinde Ada da bulduğu tüm kırmızı güllerle yapmış.. Yapmakla da kalmayıp sahneye kendi parmağına taktığı nişan yüzüğüyle çıkmış.


YÜZÜK GÜNEY AFRİKA'DAN


Ortaç'ın sevgilisine aldığı yüzüğün değeri 18.000 dolar civarında olduğu söylenirken tek taşın FL-IF sınıfı ender bulunan berraklıkta ve renksiz markiz kesimi olduğu ve yüzüğün Güney Afrika'dan özel olarak getirtildiğini öğrendim.. Ama Asta'ya değer inanılmaz bir kız, devamlı gözlerinin içi parlıyor Serdar'a bakarken hem de parmağında ki pırlantadan bile daha parlak..Serdar sahnede ilk defa 3 saatten fazla kaldı. En güzel aşk şarkılarını sevgilisini Asta'nın gözlerinin içine baka baka söyledi... Konser sonrası neşesine diyecek yoktu, sohbet ederken gözlerinin içi parlıyordu sevinçten o gecce defalarca nişanlısını müstakbel eşini öptü, yakın arkadaşı Cratos Premium'un sahibi Murat Bozoğlu ve eşi Tanya genç çifti şampanyalarla kutladı. Bu mutlu günde yanlarında Ten Mayo ve İç çamaşırları'nın sahibi Deha Orhan ve Brezilya'lı sevgilisi Kamila, Süreyya Yalçın ile sevgilisi Tugay Gökkaya Serdar'ın yakın arkadaşı şarkıcı Birol, Park Elektronik'in sahibi Oktay Karaşoğlu vardı....

İLK HAYALİM ÇOCUK...Konser sonrası sohbetlerimizin ana konusu tabiki düğün tarihiydi. Serdar düğünü yaz aylarında yapmaya karar verdiklerini söylerken bir an önce çocuk hasretini gidermek olduğunu söyleyip durdu.. Yaza yapılacak düğün için tüm konukları özel uçaklarla Kıbrıs'a getirip evlilik kararı aldığı benim burası evim dediği Cratos Premium'da yapacakmış Serdar..


Bu arada önümüzdeki hafta sevgililer günü konseri sonrası beraberce Litvanya'ya uçacak olan çift Asta'nın ailesini de ziyaret edecek....


Mutluluklar diliyorum her ikisine de ..Darısı bizlerin başına...

(gecce)