+ Konu Cevapla
1 / 3 Sayfa 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 5´e kadar. Toplam 14 Sayfa bulundu

İbrahim Tatlıses Vuruldu (silahlı saldırı)

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Magazin Haberleri Forumunda Bulunan  İbrahim Tatlıses Vuruldu (silahlı saldırı) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  Süper Üye sitem Baktabul'un Çılgını sitem Baktabul'un Çılgını sitem Baktabul'un Çılgını sitem Baktabul'un Çılgını sitem Baktabul'un Çılgını sitem Baktabul'un Çılgını sitem Baktabul'un Çılgını sitem Baktabul'un Çılgını sitem Baktabul'un Çılgını sitem Baktabul'un Çılgını sitem Baktabul'un Çılgını sitem - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2011
  Mesajlar
  458
  Blog Yazıları
  41
  Tecrübe Puanı
  19368180

  new İbrahim Tatlıses Vuruldu (silahlı saldırı)  Son dakika! İbrahim Tatlıses vuruldu14 Mart, 2011 | 02:23 Şarkıcı İbrahim Tatlıses, Beyaz TV ‘deki İbo Şov Programı ‘nın çıkışında Maslak Büyükdere Caddesi üzerinde kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğradı.
  Özel Levent Hastanesi ‘ne kaldırılan ünlü sanatçı daha sonra Maslak Acıbadem Hastanesi ‘ne sevk edildi. İbrahim Tatlıses ‘in sağlık durumu hakkında henüz net bir bilgi yok. İbrahim Tatlıses ‘in tedavisi sürüyor.

  Beyaz TV ‘deki İbo Şov programının çıkışında saldırıya uğrayan Tatlıses hakkında Beyaz TV ‘den yapılan açıklamada kurşunun başını sıyırıp geçtiği ileri sürüldü.

  İbrahim Tatlıses ameliyattan sonra yoğun bakıma alındı
  İbrahim Tatlıses ‘in ameliyattan çıktığı ve yoğun bakıma alındığı açıklaması yapıldı. Hastane yetkilileri İbrahim Tatlıses ‘in durumu hakkında bilgi vermekten kaçındı.

  Hastane önünde büyük bir kalabalık sanatçının durumunu takip ederken, basın mensuplarının da hastaneye yaklaşmasına izin vermiyor.

  Stüdyo çıkışı yanındaki bir kadınla birlikte saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses ’e saldıran kişilerin siyah renkli bir otomobille olay yerinden kaçtığı ifade edildi.
  Nationaltürk...
  Konu Kahramankentli tarafından (03-14-2011 Saat 17:29 ) de değistirilmistir. Sebep: konu başlığı editleme

 2. #2
  I'm Muslım Don't Panıc Kahramankentli Baktabul'un Çılgını Kahramankentli Baktabul'un Çılgını Kahramankentli Baktabul'un Çılgını Kahramankentli Baktabul'un Çılgını Kahramankentli Baktabul'un Çılgını Kahramankentli Baktabul'un Çılgını Kahramankentli Baktabul'un Çılgını Kahramankentli Baktabul'un Çılgını Kahramankentli Baktabul'un Çılgını Kahramankentli Baktabul'un Çılgını Kahramankentli Baktabul'un Çılgını Kahramankentli - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2008
  Bulunduğu Yer
  'de Sütçü İmamlar var // Sen Bilirmisin Sütçü İmam'ı? VATAN; 46!
  Mesajlar
  10.105
  Blog Yazıları
  41
  Tecrübe Puanı
  107375060

  Tanımlı Ce: İbrahim Tatlıses Vuruldu

  İbrahim Tatlıses'e silahlı saldırı


  Sanatçı İbrahim Tatlıses, Şişli'de uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralandı.  Alınan bilgiye göre, silahlı saldırıya uğrayan Tatlıses vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden kurşunlarla yaralandı ve Maslak Acıbadem Hastenesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı.

  -YAKINLARI VE SANATÇI DOSTLARI HASTANEYE AKIN ETTİ-
  Uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan İbrahim Tatlıses'in yakınları ve sanatçı dostları, sağlık durumu hakkında bilgi almak için Maslak Acıbadem Hastanesi'ne geldi.

  Hastane önünde kalabalık oluşturan Tatlıses'in sevenlerinin bekleyişi sürüyor.

  İbrahim Tatlıses'in sağlık durumuyla ilgili hastaneden henüz herhangi bir açıklama ise yapılmadı.

  TATLISES'İN AMELİYATI SONA ERDİ
  İstanbul'da uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan ve Maslak Acıbadem Hastanesi'nde ameliyata alınan sanatçı İbrahim Tatlıses'in ameliyattan çıktığı, yoğun bakıma alındığı bildirildi. Tatlıses'in hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

  Nurol Plaza'daki BeyazTV'de İbo Show programını gerçekleştiren Tatlıses, program çıkışında aracına bindikten sonra kimliği henüz belirlenemeyen kişilerin silahlı saldırısına uğradı.

  Başından yaralanan Tatlıses önce Özel Levent Hastanesi'ne ardından da Maslak Acıbadem Hastanesine kaldırıldı.

  Burada ameliyata alınan ve ameliyatı yaklaşık 4 saat süren Tatlıses, daha sonra yoğun bakım alındı. Tatlıses'in hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

  Tatlıses ile aynı araçta bulunan basın danışmanı Buket Çakıcı Maslak Acıbadem Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

  Polis, Tatlıses'in aracında ve olayın meydana geldiği yerde incelemelerde bulundu. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

  Bu arada Tatlıses'in sanatçı dostları da hastaneye gelerek sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

  DOKTORLARDAN AÇIKLAMA
  Doktorlar, "hayati tehlikesi henüz var ama ilk başladığımız noktaya göre azaldı" şeklinde bir açıklama yaptı.

  Tatlıses'in otomobili incelenmek üzere emniyete götürüldü
  Öte yandan Tatlıses'in içerisindeyken silahlı saldırıya uğradığı otomobil, detaylı incelenmek üzere emniyet otoparkına götürüldü.

  Tatlıses'in silahlı saldırıya uğradığı ve hastaneye kadar götürüldüğü otomobil, olay yerindeki ilk incelemelerin ardından emniyet otoparkına götürüldü. Çekiciyle otoparka alınan otomobilin plakasının ve kurşun isabet eden yerlerinin kapatıldığı görüldü.

  ÇUHADAROĞLU: HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR
  Maslak Acıbadem Hastanesi Başhekimi Çağlar Çuhadaroğlu, silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan İbrahim Tatlıses'in hayati tehlikesinin devam ettiğini ancak sanatçının, hastaneye ilk geldiği noktadan daha iyi durumda olduğunu bildirdi.

  Çuhadaroğlu ve ameliyatı gerçekleştiren doktorlar, hastane girişinde basın mensuplarına açıklamada bulundu.

  Tatlıses'in beyin zarında ve beyninin içinde yaralanmadan dolayı kanama meydana geldiğini belirten Çuhadaroğlu, ilk önce bu kanamayı durdurduklarını, daha sonra da bir bütün halinde operasyon gerçekleştirdiklerini söyledi.

  Kurşunun, Tatlıses'in başına arkadan girip önden çıktığını ve sağ kafa kemiğinde kırık oluşturduğunu kaydeden Çuhadaroğlu, sanatçının vücudunun bir bölümünün felç kalabileceğini belirtti.

  Çuhadaroğlu, sanatçının son durumunun değerlendirilmesi için ilerleyen zamanda tomografisinin çekileceğini ifade ederek, şu anda kesin bir şey söylemenin mümkün olmadığını kaydetti.

  Sanatçıya kaç kurşun isabet ettiğinin Adli Tıpın incelemesinin ardından ortaya çıkacağını dile getiren Çuhadaroğlu, Tatlıses'in 24 saat süreyle uyutulacağını, durumunun bu şekilde değerlendirileceğini söyledi. Çuhadaroğlu, Tatlıses'in burun bölgesinde de kurşun izleri olduğunu kaydetti.

  Tatlıses ile aynı araçta bulunan basın danışmanı Buket Çakıcı'nın da ameliyat edildiğini belirten Çuhadaroğlu, Çakıcı'nın sağlık durumunun Tatlıses'e oranla çok daha iyi olduğunu bildirdi.

  Kurşunun, Çakıcı'nın boğazından girdiğini belirten Çuhadaroğlu, yüz kısmında da yaraların olduğunu anlattı.

  Tatlıses ve Çakıcı'ya plastik cerrahi müdahale yapıldığını ifade eden Çuhadaroğlu, ikisinin de sağlık durumlarının izlendiğini sözlerine ekledi.

  GELİŞMELER İZLENİYOR - habervaktim

 3. #3
  VIP hus65bkl Baktabul'un Çılgını hus65bkl Baktabul'un Çılgını hus65bkl Baktabul'un Çılgını hus65bkl Baktabul'un Çılgını hus65bkl Baktabul'un Çılgını hus65bkl Baktabul'un Çılgını hus65bkl Baktabul'un Çılgını hus65bkl Baktabul'un Çılgını hus65bkl Baktabul'un Çılgını hus65bkl Baktabul'un Çılgını hus65bkl Baktabul'un Çılgını hus65bkl - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Oct 2007
  Mesajlar
  2.601
  Blog Yazıları
  76
  Tecrübe Puanı
  107374576

  Tanımlı Ce: İbrahim Tatlıses Vuruldu

  Çok kötü bir durum Allah ailesine sabır versin en zor durumdakiler onlar

 4. #4
  NoBo Prensesi NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Sep 2007
  Bulunduğu Yer
  Sıfır Noktası
  Mesajlar
  13.138
  Blog Yazıları
  302
  Tecrübe Puanı
  107375279

  Tanımlı İbrahim Tatlıses'e silahlı saldırı

  İbrahim Tatlıses'e silahlı saldırı  Süleyman KAYA, Mehmet AKTARAN/İSTABUL,(DHA) 14 Mart 2011

  İbrahim Tatlıses Maslak’ta uğradığı silahlı saldırı sonrası başından vuruldu. Saldırının ardından Maslak Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan İbrahim Tatlıses ameliyata alındı. Ameliyatı saat 05.30 sıralarında sona eren Tatlıses yoğun bakımda tutuluyor. Ameliyatın ardından açıklama yapan doktorlar Tatlıses’in hayati tehlike riskinin azalsa da devam ettiğini ve 24 saat süreyle uyutulacağını söylediler. Sağlık Bakanı Recep Akdağ ise yaptığı açıklamada Tatlıses'in durumunun kritik olduğunu açıkladı. Başbakan Erdoğan da hastaneyi arayarak Tatlıses'in sağlık durumuna ilişkin bilgi aldı. İstanbul Valisi Mutlu, Tatlıses'e 11 el ateş edildiğini ve saldırıyı en az 2 kişinin gerçekleştirdiğini söyledi.

 5. #5
  NoBo Prensesi NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Sep 2007
  Bulunduğu Yer
  Sıfır Noktası
  Mesajlar
  13.138
  Blog Yazıları
  302
  Tecrübe Puanı
  107375279

  Tanımlı Ce: İbrahim Tatlıses'e silahlı saldırı

  TATLISES'İN SEVENLERİ GÖZYAŞI DÖKTÜ
  Şanlıurfa'da çok sayıda vatandaş ev, işyeri ve kahvehanelerde Tatlıses'in sağlık durumu ile ilgili son bilgileri televizyon ekranlarından takip ediyor. Silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses'in Şanlıurfa'daki arkadaşları ve sevenleri, ünlü sanatçının doğduğu eve akın etti. Evin girişine ünlü sanatçının posterlerini asan ve gözyaşı döken sevenleri, "Ona atılan kurşun bize atılmıştır" dedi. Şanlıurfa'da çok sayıda vatandaş ise ev, işyeri ve kahvehanelerde Tatlıses'in sağlık durumu ile ilgili son bilgileri televizyon ekranlarından takip ediyor.Tatlıses'in saldırıya uğraması sevenlerini ve çocukluk arkadaşlarını şoke etti. Ünlü sanatçının durumunu öğrenmek için vatandaşlar, kahvehanelerde, ev ve işyerlerindeki televizyonların başından ayrılmazken, iyileşmesi için de sürekli dua ediyor. (Haber - Kamera: Ali LEYLAK - ŞANLIURFA - DHA)

+ Konu Cevapla
1 / 3 Sayfa 1 2 3 SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. İbrahim Tatlıses Resimi,İbrahim Tatlıses Resimleri,Resmi
  By deliqanli in forum Ünlü Resmi Resimleri
  Cevaplar: 10
  Son Mesaj: 03-28-2011, 23:36
 2. Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 03-16-2011, 00:43
 3. Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 08-27-2008, 15:18
 4. İbrahim Tatlıses-İbrahim Tatlıses(İbrahim Tatlıses şarkı sözü)
  By XxCANISIxX in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 05-02-2008, 21:47
 5. Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 07-05-2007, 18:42

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375