Asena bayıldı, Nihat ağladı


Survivor'un dün akşam yayınlanan bölümlere Nihat doğan'ın gözyaşları damga vurdu...Yarışmanın dün akşam ekranlara gelen bölümünde; dokunulmazlık oyunu için yarışan ünlüler zor anlar yaşadı. Tırmanma parkurunda Asena, dengesini kaybederek düştü ve sakatlandı. Kısa süreli baygınlık geçiren Asena'nın yardımına ekip arkadaşları koşarken yaşanan olay sonrası Nihat Doğan gözyaşlarına hakim olamadı.
TWITTER’IN GÖZDESİ

Nihat Doğan, kendisinden özlü sözler duymak için sabırsızlıkla “Survivor”ın başlamasını bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmadı. Her hareketi, her sözü sosyal paylaışm sitelerinde yankı uyandıran şarkıcının ilk yorumu “Survivor bizim namusumuz, biz halka karşı sorumluyuz” oldu!

Bu arada Doğan, Twitter’da en çok adı geçenler arasına girdi. Ünlülerden bile siteye onunla ilgili twit yağıyor. İşte birkaç örnek:

Cenk Eren: Benim tanıdığım Nihat 10 gün sonra o adada sıra gecesi bile düzenletir Acun’a.
Hazal Kaya: Sette mobil TV’den “Survivor”ı izliyoruz. Nihat Doğan konuştukça Yusuf haykırıyor.
Elif Güvendik: Ünlü değil yamyammm bunlar.
Pınar Dilşeker: Nihat olmasa valla seyretmem. Nihat Doğan’dan ne istiyorsunuz yaa... Reyting yapıyor mu, evet... Konuşuluyor mu, evet. Eee daha ne... Rahat bırakın çocukcağızı.
Manolya Onur: Nihat Doğan veya başka biri... Size hiçbir zararı, kötülüğü olmamıı insanlarla bu kadar alay edilmesi, aşağılanması beni çok üzuyor.
Ece Vahapoğlu: “Survivor”a Nihat Doğan’ı düşünen beyni tebrik ediyorum. Herkes yarıımadan çok onu konuıuyor. Nihat da şeker be, izlettiriyor.
Seren Serengil: Nihat o Dagi fanila türü beyaz tişörtünü mayosunun içine sokmasaymış keşke!


hurriyet.com.tr