Sinema oyuncusu Ahu Tuğba, kızı Ahu Anjelik Alojtonj'un erkek arkadaşı ve ailesi tarafından darbedildiği iddiasıyla polise başvurdu-AHT

Ahu Tuğba'nın kızını ailece dövdüler


Sinema oyuncusu Ahu Tuğba'nın kızı Ahu Anjelik Alojtonj eski sevgilisinin yakınları tarafından dövüldü. Yüzünden yaralanan genç kızş, annesiyle birlikte karakola giderek eski sevgilinin ailesinden şikayetçi oldu.


Ahu Anjelik Alojtonj, önceki akşam eski erkek arkadaşı Ramis Akdağ'ın (23) amcasının oğlu olan ve aynı binada yaşayan arkadaşı Volkan Akdağ'ın ailesiyle birlikte oturduğu eve misafirliğe gitti. Genç kızın Sarıyer Bağlar Mevkii'ndeki evde oturduğu sırada
iddiaya göre eski sevgilinin yakınları. Volkan Akdağ'ı telefonla aradı. İddiaya göre genç kızın misafir edilmesine tekpi gösterdiler. Ardından da Ahu Anjelik Alojtonj'e cep telefonu mesajı atarak apartmanı terk etmesini istediler. Bunun üzerine genç kız, bir alt katta oturan eski sevgilinin kapısını çaldı, Ancak beklemediği bir tepki ile karşılaştı. İçeride bulunan 4 kişi, genç kıza saldırdı. Yüzünden yaralanan Alojtonj'u Volkan Akdağ kurtardı. Genç kız, İstinye Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ahu Tuğba da kızının başına gelenleri öğrenir öğrenmez hastaneye kaldırıldı. Tedavisinin ardından annesiyle birlikte İstinye Polis Merkezi'ne giderek saldırganlardan şikayetçi olan genç kız şöyle konuştu:
" Önce hakarete mağruz kaldım, konuşmak için gittim, anneme ve bana hakaret ettiler, üzerime saldırdılar. İzah etmeye çalıştım dinlemediler, yüzümü bu hale getirdiler, davacıyız. Haksızlığa uğradım, dayak yedim, üzgünüm" dedi. Ahu Tuğba ise, "Kızıma yapılan vahşiliktir, yapılan insanlık dışıdır, duyduğumda şok oldum ve hemen yanına koştum.Bana hakaret etmişler, kızımı dövmüşler, şikayetçi olduk. Bir de yetmezmiş gibi ölümle tehdit etmişler, mahkemede hesaplaşacağız" açıklamasını yaptı.
Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. Genç kızın daha önce de eski sevgilisinin şiddetine maruz kaldığı bu nedenle bir süre önce ilişkisini bitirdiği öne sürüldü.


habertürk.magazin