Bodrum'u yavrular bastı

Yazın gelmesiyle birlikte Bodru m’a akın eden ünlüler her gün sahillerde çocuklarıyla ilginç görüntüler oluşturuyorÖzlem Yıldız, Yeliz Yeşilmen, Neco’nun eşi İdil Erge gibi isimler önceki gün çocuklarıyla Bodrum sahillerinde kumdan kaleler yaptı, yüzdü ve yürüyüşe çıktı...

Galeri için tıklayınız...

TEMKİNLİ ANNE
Özlem Yıldız, oğlu Demir’le birlikte Bodrum Akyarlar Kılavuz Otel’de tatil yapıyor. Eşi Sinan Serter’in işleri nedeniyle İstanbul’da kaldığı Yıldız, bakıcısıyla denize giren oğlunu sahilde izledi. Özlem Hanım, fazla açılmamaları için bakıcıyı sürekli uyarıp gözlerini onlardan ayırmadı.

ANNE-KIZ YÜRÜYÜŞTE
Şarkıcı Yeliz Yeşilmen, eşi Ali Akbaş ve kızı Asya Tuana ile Bodrum Rixos Otel’de tatil yapıyor. Önceki gün kızı Asya ile sahilde yürüyüşe çıkan Yeşilmen, kızını elleriyle doyurdu.

İDİL HANIM HAMİLE Mİ?
Yedi ay önce ikinci bebeğini dünyaya getiren 63 yaşındaki Neco’nun kendisinden 25 yaş küçük eşi İdil Erge, önceki gün kızı Leyla ile denizde oyunlar oynadı. Hafif göbeği dikkat çeken İdil Hanım’ın hamile olduğu dedikodularına eşi, “Yok öyle bir şey” diyerek nokta koydu.

habertürk