Güzide Duran kızıyla ölümden döndü

Cipiyle takla attı!

İSTANBUL Beykoz Konakları'ndaki evine giden ünlü manken Güzide Duran Range Rover marka cipiyle takla attı. Duran ile beraberinde bulunan 2 yaşındaki kızı Selin, eşinin ilk evliliğinden olan oğlu Kaan ve Can Bergüz adlı çocuk kazayı hafif yaralı olarak atlattı. Hastaneye kaldırılan Duran ile üç çocuğun hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtilirken, kazaya Duran’ın gittiği şeride karşı şeritten fırlayan otomobilin neden olduğu belirtildi.

OTOMOBİLE ÇARPTI
Manken Duran ile beraberinde bulunan 3 küçük çocuğun ölümden döndüğü kaza dün saat 16.00 sıralarında Beykoz Kavacık’ta meydana geldi. Duran, Beykoz Konakları'ndaki evine gitmek için beraberinde bulunan 2 yaşındaki kızı Selin Aksoy, eşinin ilk evliliğinden olan 13 yaşındaki oğlu Kaan Aksoy ve 13 yaşındaki Can Bergüz ile Range Rover cipiyle yola çıktı. Kavacık’tan Riva Yolu’na giren
Güzide Duran'ın önüne karşı şeritten gelen Mehmet Keskin’in kullandığı otomobil aniden çıktı. Ünlü manken otomobile çarpmamak için frene bastı ancak duramayarak karşı şeritten gelen otomobile çarptı.

CİP TERS DÖNDÜ
Duran’ın kullandığı cip kontrolden çıkarak takla attı. Üç takla attıktan sonra ters dönen cipte bulunan Duran ve 3 küçük çocuğun yardımına yoldan geçen sürücüler yetişti. Duran ve çocuklar Kavacık’taki Özel Medistate Hastanesi’ne, kazaya neden olan otomobilin sürücüsü Mehmet Keskin ise Paşabahçe Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

habertürk