Figen Erenel'den sert açıklama!


İşletmeci Figen Erenel basın açıklamasında çarpıcı ifadeler kullandıÖnder Bekensir'le Çeşme'de aynı masada yemek yiyen Figen Erenel konuştu.Demet Akalın'ın Önder Bekensir'i terk etmesine neden olduğu iddia edilen Erenel'in basın açıklaması iki ünlü ismi hedef aldı.

İşte o açıklama;

Son günlerde kendi kavgalarını benim şerefime ve onuruma leke sürerek devam ettirmeye çalışan insanların ortaya attıgı iftiralara 'haber' adı altında kullanan basın mensubu arkadaslarıma teessüflerimi sunarak başlamak istiyorum. Bana bir telefonun tuşları kadar yakın oldukları halde bunu yapmayarak bana ve aileme ne kadar zarar verdiklerinin umarım bilincindedirler.

Yıllardır işletmeciliğini üstlendiğim clublerle İstanbul gece hayatına yon veren bir oluşumun temsilcisiyim. Tekrar ediyorumki gercekten hiçbir dayanağı olmayan bu çirkin dedikoduların sürekli polemik yaratan insanlar tarafından ortaya atıldığı aşikardır. Hukuki ve cezai tüm yasal başvuru haklarım saklı kalmak kaydıyla şimdilik bahsedilen bu çirkin oyunların parçası olmadığımı soylemekle yetiniyorum.

Sevgilerimle

Figen Erenel

habertürk