Atletico Madrid Kulübü, Arda Turan'ın ardından milli futbolcunun sevgilisi Sinem Kobal'ın peşine düştü. İspanyollar, Arda-Sinem çiftinin medyadaki popülerliğini sinema ve dizi dünyasında kullanmak istiyor.
Arda'nın, Madrid'e ayak bastığı andan itibaren yarattığı medya etkisini dikkate alan Atletico Madrid'in, yıldız oyuncunun sevgilisi Sinem Kobal'ın sinema veya dizide rol almasına sıcak baktıkları bildirildi. Kulüp Başkanı Enrico Cerezo'nun, İspanya'nın en büyük film yapımı ve dağıtım şirketinin sahibi olmasını göz önünde bulunduran İspanyollar, Kobal'ın başrolünü oynayacağı, Türk-İspanyol yapımı bir film veya diziyi hayata geçirmek için kolları sıvadı.

Henüz otelde kalan Arda'nın, Madrid'de lüks bir eve yerleşmesinden sonra İspanya'ya taşınmayı düşünen Sinem Kobal şimdiden İspanyol medyası tarafından takip edilmeye başlandı

İspanyol Cuarto televizyonu, Sinem Kobal'ı bu sezon adından en fazla söz ettirecek isimlerden biri olarak göstererek, "Sarışın güzel Madrid'de yaşayacak" yorumunu yaptı.
Atletico Madrid Kulübü'ne yakınlığıyla bilinen Elatleti gazetesi ise "Arda'ya eşlik eden melek" başlığını kullandı, dün İspanya'ya uçan Kobal'ın yakın zaman içinde Madrid'in moda caddelerine renk katacağını yazdı.
El Mundo Deportivo gazetesi de, Arda Turan'ın hem futbolunun hem de sevgilisinin ünlü olduğuna dikkat çekti. Çiftin, 2009 yılının Ağustos ayından bu yana birlikte olduklarının altını çizen gazete, Arda Turan-Sinem Kobal çiftini, dünyaca ünlü pop yıldızı Shakira ile birlikte olan Barcelona'lı Gerald Pique'yle kıyasladı.


/ birbak.mynet \