SEVGİLİYE SIKI KORUMA


Muazzez Abacı ve Adnan Şenses’le İzmir’de sahneye çıkan Bülent Ersoy’un sevgilisi Berk Yılmaz’ın peşinde bir koruma ordusu vardı


Bülent Ersoy, Muazzez Abacı ve Adnan Şenses İzmir’deki Fuar Açıkhava Tiyatrosu’nda “Neşe-i Muhabbet” konserinde bir araya geldi. Sahnede 5 saat kalan Ersoy, sahneye gelinlikle çıktı. En ön sırada da sevgilisi Berk Yılmaz oturuyordu. Şarkılarını ona bakarak seslendiren Ersoy, bir ara sahneden inip Berk Yılmaz’ın yanına geldi.
Sevgilisiyle “Çile Bülbülüm” şarkısını söyleyen Ersoy, “İzmirliler ’in bana fahri hemşehrilik vermesi lazım. Hep damatları İzmir ’den seçiyorum. İzmirliler çok yakışıklı oluyor” dedi. Şarkı söylerken düşen küpesini sevgilisine veren Ersoy, seyircilerle de şakalaştı. Gecenin en ilgi çeken görüntüsü ise Bülent Ersoy ’un sevgilisi Berk Yılmaz ’ın peşinde koşturan koruma ordusuydu... Berk yanında otururken sahne altına konuşlanan korumalar, çıkarken de peşini bırakmadı.

Evlilik teklif etmedi ama...
Ersoy’un daha önce sevgilisinin kendisine sahnede evlenme teklif edeceği iddia edilmişti. Yılmaz evlilik teklif etmedi ama
ilk kez en ön sıradan korumalar eşliğinde Ersoy’u utangaç tavırlarla izledi. Yılmaz’ın annesi Şehnaz Yılmaz’ın bu ilişkinin evlilikle noktalanmasını çok istediği biliniyor.
Konser için 10 kilo veren şarkıcı Muazzez Abacı ise sahneye 1970 ’li yılların kıyafet ve saç stiliyle çıkarak, izleyicileri geçmişe götürdü. Adnan Şenses de şarkılarını İzmirliler için söyledi.

milliyet