Asena’ya iskelede bayram öpücüğü


Ünlü oryental Asena aşk orucunu Şeker Bayramı’nda bozduAsena, bayramın son günü Bodrum’da Camelot Hotel’in sahibi Cemal Kuru’yla otelin iskelesinde öpüşürken görüntülendi.

İŞ VE ÖZEL HAYATI TAM GAZ
Asena'nın aşk bayramı! Yeni albümünü çıkardıktan sonra Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılan, bugünlerde de yakında başlayacak olan dans yarışmasında jüri üyesi olmaya hazırl anan ünlü oryantal aşk hayatında da yeni bir sayfa açtı. Uzun süredir kalbi boş olan Asena, bayramın son günü Bodrum'da yeni sevgilisiyle samimi bir şekilde görüntülendi.

Galeri için tıklayınız...

SEVGİLİSİ SIRTINA YAĞ SÜRDÜ
Bodrum Akyarlar'daki Camelot Hotel'in sahibi Cemal Kuru'yla otelin iskelesinde çevredekilerin bakışlarına aldırmadan uzun uzun öpüşen ünlü oryantal, mutluluk pozları verdi. Kuru, bir ara Asena'nın bikinisinin üstünü açıp sırtına güneş yağı sürdü. Birlikte denize girip güneşlenen, meraklı bakışlara aldırış etmeyen ikilinin hiç ayrılmamaları ve mutlulukları gözlerden kaçmadı...Asena ile yeni sevgilisi Cemal Kuru, iskelede birlikte güneşlenirken bir ara ateşli bir şekilde öpüştü. Kuru’nun, Asena’nın bikinisinin üstünü açması ise dikkat çekti.


habertürk