Suri 5 yaşında makyaja da başladı


Katie Holmes ile Tom Cruise’un 5 yaşındaki kızı Suri, bir kez daha büyümüş de küçülmüş bir tarzla kameralara yakalandıKıpkırmızı ruj sürüp sokaklarda dolaşan Suri’yi görenler gözlerine inanamadı
KIPKIRMIZI DUDAKLAR...
Kaite Holmes ile Tom Cruise'un geçtiğimiz aylarda topuklu ayakkabılarla sokaklarda turlarken çekilen fotoğrafları büyük yankı uyandıran minik kızları Suri, bu kez de makyajla sokağa çıkarak herkesi şaşırttı. Henüz 5 yaşında olan Suri'nin kıpkırmızı ruju, görenleri hayrete düşürdü. Giyim tarzıyla büyüklere öykündüğünü fazlasıyla belli eden Suri'nin makyajı, eleştiri oklarını bir kez daha annesi Katie Holmes'e çevirdi.

Galeri için tıklayınız...


HANGİSİ ANNE, HANGİSİ ÇOCUK?
Evliliğinin iyi gitmediği ileri sürülen' Holmes'ün yakın çevresi, "Katie çok mutsuz. Tom ona yeterince ilgi göstermiyor. Katie de kendini kızının sıradışı taleplerini bile onaylayarak mutlu ediyor. Suri'nin büyümüş de küçülmüş gibi görünmesinin başlıca nedeni Katie" diye konuşuyor. Son günlerde hayata küsen ve sal aş bir giyim tarzı benimseyen Holmes ile bir süs bebeğine dönüşen Suri'yi yan yana görenler, "Kim anne, kim çocuk belli değil" yorumunu yapıyor.

habertürk