Teşekkür hediyesi tavuk oldu
Bolu Belediye Başkanı festivale katkılarından dolayı Ergen'e sahnede canlı tavuk hediye etti. Ergen tavuğunu İstanbul'a götürdü.

Bolu'da her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası Bolu Beyaz Et Festivali bu yıl Gülben Ergen konseriyle başladı. Ergen, sunuculuğunu oyuncu Doğa Rutkay'ın yaptığı festival kapsamında düzenlenen konsere; pembe üzeri puantiyeli, göğüs kısmı dantelli straplez bir elbise ile çıktı.

SAHNEYE SEPETTE GELDİ
Güzel şarkıcı, sahnede büyük bir de sürprizle karşılaştı. Günaydın'ın haberine göre, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; Ergen'e, festivale katkılarından dolayı, bir sepet içine koyulmuş canlı tavuk hediye etti. Hediye karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Gülben Ergen, "Daha önce bana hiç tavuk hediye edilmemişti" dedi.

ADINI 'AYŞE' KOYDU
Bu hediye karşısında gülmeye başlayan güzel şarkıcı, tavuğa bir isim koymayı önerdi. Belediye başkanının 'Ayşe' önerisini beğenen Ergen, tavuğu İstanbul'a götürdü.

20 BİN KİŞİ ONUN İÇİN BULUŞTU
Son albümü 'Hayat Bi Gün' ile kısa sürede müzik listelerinde üst sıralara yerleşen Gülben Ergen şarkılarını, kendisini dinlemek için Bolu'ya akın eden yaklaşık 20 bin kişiye söyledi. Ergen bir ara şarkılarını, seyircilerin arasında söyledi.

haberturk