Efe Önbilgin terk edildi!

Son bir haftadır kızı Ayşe’nin annesi Deniz Akkaya’yla yaşadığı polemikle gündemde olan Efe Önbilgin, sevgilisi İpek Özkök tarafından terk edildi.
Efe Önbilgin'in kadınlarla başı dertte! Lonfra'da Ankaralı işadamı Eyüp Sabri Çarmıklı'yla görülen, kızı Ayşe'nin annesi Deniz Akkaya'yla yaşadığı polemikle gündeme gelen Önbilgin, şimdi de oyuncu sevgilisi İpek Özkök tarafından terk edildi. Önbilgin'in kendisiyle birlikteyken ikinci eşi Duygu Hanım'la ilişkisini devam ettirmesi, adının sürekli kızının annesi Akkaya'yla gündeme gelmesi ve bunların üstüne gecelik kaçamakları Özkök'ü isyan ettirdi.


‘EFE SAHİBİNİZ GİBİ DAVRANIYOR’
Önbilgin'le büyük bir kavga eden İpek Özkök, soluğu Paris'te aldı. Özkök, ayrılıkla ilgili şunları söyledi: "Ayrıldığımız doğru, şu anda Paris'teyim ve kendime gelmeye çalışıyorum. Efe'nin birlikte olduğu ve daha sonra ayrıldığı hanımların duygularını anlıyorum. Her an her şeye hükmetmek istiyor ve koşulsuz sizin sahibinizmiş gibi davranıyor. Bu ilişki fazla devam etmezdi zaten. Paris'te yaşadıklarımı unutmaya çalışıyorum!"

habertürk